Connect with us
Dubj, fot. Valerija Polakovska Shutterstock

Artykuły

ATRAKCJE ZA DARMO: z biletem Emirates masz wejście na Burj Khalifa, Dubai Fountain Boardwalk i Views Observatory!

ATRAKCJE ZA DARMO: z biletem Emirates masz wejście na Burj Khalifa, Dubai Fountain Boardwalk i Views Observatory!

Poleć na zimowe wakacje do gorącego Dubaju z Emirates i skorzystaj z wielu darmowych atrakcji. Linie Emirates dodają do swoich biletów wejścia do tych najlepszych miejsc w Dubaju. W aktualnej ofercie masz darmowy wstęp do najsłynniejszych atrakcji miasta, a także będziesz mógł skorzystać z innych ofert specjalnych.

Advertisement

Lecisz z Emirates? Sprawdź co dodatkowo zyskasz

Turyści, którzy podróżują do Dubaju do 31 marca 2022 r., mogą również cieszyć się bezpłatnym panoramicznym widokiem na najwyższy budynek świata (At the Top Burj Khalifa), Dubai Fountain Boardwalk i Views Observatory. A to wszystko dzięki temu, że mają bilet Emirates. Dodatkowo w cenie masz też bezpłatne wejście na cały dzień na Expo 2020 Dubai.

Jak to działa?

Wejście nie jest dodawane automatycznie do każdego biletu, dlatego po jego zakupieniu napisz do nas na emirates@pelikan.sk i podaj kod rezerwacji oraz numery biletów, które masz od nas. Polecamy zrobić to od razu po zakupieniu!

Po potwierdzeniu od linii otrzymasz od nas specjalne kody, które umożliwią Ci bezpłatne wejście do wybranych przez Ciebie atrakcji.

Burj Khalifa – bezpłatnie z biletem Emirates

Budowa najwyższego budynku na świecie rozpoczęła się w 2003 roku i została zakończona w 2010 roku. Burj Khalifa jest również znany jako pierwsze pionowe “miasto” i jest jednym z nowoczesnych cudów świata. Jego ponadczasowy design i wysokość 828 metrów zostały zaprojektowane tak, aby Dubaj był widoczny jako miasto superlatyw. Architektem budynku jest Adrian Smirth, który stoi za unikalnym trójkątnym planem piętra. Inspiracją dla jego projektu był pustynny kwiat Hymenocallis. Budynek ma 162 kondygnacje mieszkalne i 35 kondygnacji usługowych.

Z biletem, który otrzymujesz za darmo kupując bilety do Dubaju liniami Emirates, dostaniesz się na 124. i 125. piętro Burdż Chalifa. Najszybsza podwójna winda na świecie, która porusza się z prędkością 10 metrów na sekundę, zawiezie Cię na 124 piętro. Ta kondygnacja nazywana jest również AT THE TOP i oferuje niepowtarzalne widoki z pięknego tarasu widokowego. Taras na 125. piętrze to niezapomniane przeżycie na wysokości 456 metrów z 365-stopniowym widokiem. Jest zdobiony tradycyjnymi arabskimi ornamentami mashrabiya.

Widok z Burj Khalifa, Dubaj
Widok z Burj Khalifa, fot. Photobac Dreamstime.com

Dubai Fountain Boardwalk – bezpłatnie z biletem Emirates

Na Dubai Fountain Boardwalk będziesz miał okazję spacerować prawie po wodzie i zbliżyć się do prawdopodobnie najbardziej imponującego pokazu fontann na świecie.

Projektory i światła (ponad 6000) ożywiają fontannę kolorami, a połączenie pięciu okręgów i dwóch łuków dodaje kształtu i złożoności wzorom i wyrażeniom, jakie tworzy fontanna. Jest też świetna ścieżka dźwiękowa z lokalną i międzynarodową muzyką – coś takiego na długo pozostanie w Twojej pamięci!

Dubai Fountain Boardwalk, fot. Roberto Martins Unsplash
Dubai Fountain Boardwalk, fot. Roberto Martins Unsplash

Views Observatory – bezpłatnie z biletem Emirates

Czy zjedziesz z 53. piętra wieżowca ukrytego w szklanej kapsule? Co powiesz na spacer po platformie położonej prawie 220 metrów nad ziemią bez okien i innych barier ochronnych? W Dubaju powstało nowe wyjątkowe miejsce dla miłośników wysokości i pięknych obiektów architektonicznych.

Hotel Address Sky View w centrum Dubaju otworzył szklaną arkadę 28 listopada 2021 roku, zapraszając wszystkich miłośników obserwacji i adrenaliny. Trzyczęściowa atrakcja składa się z obserwatorium, szklanej zjeżdżalni i “adrenalinowych” spacerów.

View Observatory w Dubaju

Obserwatorium zapewnia odwiedzającym dostęp do 52 piętra hotelu o nazwie Address. Skorzystaj z panoramicznej szklanej windy nad chmurami, możesz stąd wejść spiralnymi schodami na 53. piętro, podziwiając imponujące widoki na Burdż Chalifa, centrum Dubaju i Sheikh Zayed Road.

Sky Views Dubaj najlepiej zwiedzać o zachodzie słońca (choć za dodatkową opłatą) i jest otwarty dla miłośników emocji w każdym wieku. Nowy punkt widokowy czynny jest codziennie od 10:00 do 22:00.

View Observatory

Zniżki na atrakcje w Dubaju

Kolacja na świeżym powietrzu w jednych z najlepszych restauracji w mieście, super rozrywka w światowej klasy parkach rozrywki, relaks w spa i ekscytujące występy artystyczne. Oprócz darmowego wstępu do AIN DUBAI, My Emirates Pass zapewni Ci również szereg ciekawych zniżek:

  • 20-25% zniżki na wybrane spa i wellness
  • 20-25% zniżki na golf, jazdy na nartach, do kina i na przedstawienia w teatrze
  • 20-25% zniżki w wybranych restauracjach
  • 15% zniżki w wybranych sklepach
  • Pełna oferta zniżek z My Emirates Pass tutaj.

Warunki

Oferta dotyczy biletów Emirates (w klasie ekonomicznej i biznes) do Dubaju zakupionych od 30 listopada do 20 grudnia 2021 na loty w terminach od 30 listopada 2021 do 31 marca 2022.

Dubaj z Emirates

Loty do Dubaju z Emirates

Expo 2020 Dubai
Expo 2020 Dubai

Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
4.6/5 - (22 votes)
Click to comment
//
To Top