Connect with us
Monteserrat, niedaleko BArcelony

TOP oferty

City break w Katalonii w czerwcu od 522 zł/osoba + nocleg niedaleko Montserrat od 264 zł/noc ze śniadaniem

City break w Katalonii w czerwcu od 522 zł/osoba + nocleg niedaleko Montserrat od 264 zł/noc ze śniadaniem

Barcelona to miasto sztuki, architektury, rozrywki i plaż oraz sportu, to jedno z najlepszych hiszpańskich miast. Nie jest też potrzeba fortuna, żeby spędzić ciekawy przedłużony weekend w stolicy Katalonii i do nasycić się atmosferą miasta i jego atrakcjami. Jesteś ciekawy co możesz zobaczyć za darmo w stolicy Katalonii? Zapraszamy do czytania – Bezpłatne atrakcje w Barcelonie.

City break w Barcelonie w czerwcu: 7-10.06 od 522 zł/osoba:

Tanie bilety na flipo.pl

Kalendarz lotów z Katowic do Barcelony

Ceny biletów ulegają częstym zmianom.

Do Barcelony możesz polecieć również z Gdańska, Krakowa, Poznania, Warszawy oraz Wrocławia.

Bilety do Barcelony ZAREZERWUJESZ na flipo.pl

Limit bagażu w Wizzair

Pasażer może zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego do 10 kg 40x30x20 cm, który zostaje umieszczony pod poprzedzającym fotelem. Przy rezerwacji na flipo.pl można wykupić dodatkowo opcję pierwieństwa wejścia i bagaż rejestrowany.

Limit bagażu w Ryanair

Pasażer może zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego do 5 kg 20x40x25 cm, który zostaje umieszczony pod poprzedzającym fotelem. Przy rezerwacji na flipo.pl można wykupić dodatkowo opcję pierwieństwa wejścia i bagaż rejestrowany.

Propozycja hotelu w Barcelonie

Hostal Guillaumes położony jest w Monistrol, niedaleko masywu górskiego Montserrat. Z Barcelony można dojechać tu samochodem lub pociągiem (przystanek Monistrol de Montserrat). Atrakcją w okolicy jest Opactwo Matki Bożej. Jest to jeden z głównych ośrodków pielgrzymkowych w Hiszpanii oraz idealna opcja na turystykę. W cenie 264 zł za noc dla dwóch osób masz do dyspozycji własny pokój z łazienką i telewizorem. Jest tu również klimatyzacja. Serwowane jest również śniadanie, które według opinii gości jest bardzo smaczne.

Tanie hotele na flipo.pl
Tanie hotele na flipo.pl
Click to comment
To Top