Connect with us
Panorama Budapesztu, w tle Parlament

TOP oferty

City break latem w Budapeszcie: loty od 270 zł/osoba + 230 zł/noc ze śniadaniami

City break latem w Budapeszcie: loty od 270 zł/osoba + 230 zł/noc ze śniadaniami

Idealnym pomysłem na “przerwę” w zwiedzaniu Budapesztu są termy i kąpieliska. Niezależnie od pory roku dłuższa chwila relaksu w uzdrowiskach spowoduje, że nabierzesz energii na dalsze zwiedzanie miasta. Kompleksy spa w Budapeszcie oferują szeroką gamę zabiegów kosmetycznych i relaksacyjnych.

City break w Budapeszcie w sierpniu: 18-22.08 od 270 zł:

Tanie loty do Budapesztu na flipo.pl

Bilety do Budapesztu ZAREZERWUJESZ na flipo.pl

Do Budapesztu polecisz bezpośrednio z Poznania lub Warszawy.

Ceny biletów ulegają częstym zmianom.

Limit bagażu w Wizzair

Pasażer może zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego do 10 kg 40x30x20 cm, który zostaje umieszczony pod poprzedzającym fotelem. Przy rezerwacji na flipo.pl można wykupić dodatkowo opcję pierwieństwa wejścia i bagaż rejestrowany.

Limit bagażu w Ryanair

Pasażer może zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego do 5 kg 20x40x25 cm, który zostaje umieszczony pod poprzedzającym fotelem. Przy rezerwacji na flipo.pl można wykupić dodatkowo opcję pierwieństwa wejścia i bagaż rejestrowany.

Propozycja hotelu w Budapeszcie

***Atlas City Hotel znajduje się w szerszym centrum miasta, niedaleko stacji metra oraz dworca kolejowego Keleti.  W cenie 230 zł/noc dla dwóch osób otrzymasz śniadanie w formie bufetu. W prywatnej łazience znajdziesz bezpłatny zestaw kosmetyków.

Tanie hotele na flipo.pl
Tanie hotele na flipo.pl
Click to comment
To Top