Connect with us
Tower Bridge, City Hall i Tower of London, Wielka Brytania

TOP oferty

Lipcowy Londyn: bilety od 195 zł/osoba + noclegi w Ibis Styles

Lipcowy Londyn: bilety od 195 zł/osoba + noclegi w Ibis Styles

Londdonium, Ludenwic albo Ludenburg, tak wcześniej nazwy nosił Londyn. Fish&Chips, pudding, śniadanie angielskie składające się z jajek, grzybów, kiełbasy, ziemniaków i toastu. Obowiązkowe menu dla każdego turysty, który wybierze się na Wyspy. Interesujesz się muzeami? Sprawdź najlepsze londyńskie muzea i nie płać za wejście ani pensy!

Advertisement

Przespaceruj się po Piccadilly Circus, spójrz na miasto z wieżowca The Shard, gdzie z 69 piętra rozpościera się piękny widok na Londyn, w tym Big Bena, Tower Bridge, Tower of London, Katedrę św. Pawła lub London Eye (Londyńskie Oko). West End to punkt obowiązkowy dla miłośników teatru. Jeden z najlepszych angielskich teatrów łączy nową i klasyczną produkcję, zarówno znaną na całym świecie, ale również tą lokalną. Wieczorny spacer po Leicester Square, gdzie mieszczą się budynki teatrów będzie niezapomnianym wrażeniem.

City break w Londynie w lipcu: 4-9.07 od 195 zł/osoba:

Tanie bilety na flipo.pl

Kalendarz lotów z Gdańska do Londynu

Ceny biletów ulegają częstym zmianom.

Do Londynu polecisz również z Bydgoszczy, Katowic, Krakowa, Lublina, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Olsztyna, Warszawy i Wrocławia.

Bilety do Londynu ZAREZERWUJESZ na flipo.pl

Limit bagażu w Wizzair

Pasażer może zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego do 10 kg 40x30x20 cm, który zostaje umieszczony pod poprzedzającym fotelem. Przy rezerwacji na flipo.pl można wykupić dodatkowo opcję pierwieństwa wejścia i bagaż rejestrowany.

Limit bagażu w Ryanair

Pasażer może zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego do 5 kg 20x40x25 cm, który zostaje umieszczony pod poprzedzającym fotelem. Przy rezerwacji na flipo.pl można wykupić dodatkowo opcję pierwieństwa wejścia i bagaż rejestrowany.

Propozycja hotelu w Londynie

Ibis Styles to znana sieć, którą można spotkać w wielu europejskich, i nie tylko, miastach. Nasza propozycja noclegu podczas city breaku w Londynie to pobyt w hotelu Ibis Styles London Walthamstow. W cenie 351 zł za noc dla dwóch osób wliczone jest śniadanie kontynentalne. W pokoju jest prywatna łazienka, telewizor z płaskim ekranem i bezpłatny dostęp do WiFi. Do centrum miasta można dotrzeć metrem ze stacji Leyton Midland Road, czas przejazdu to ok. 30 minut.

Tanie hotele na flipo.pl
Tanie hotele na flipo.pl
Click to comment
//
To Top