Connect with us
Centrum Lwowa, Ukraina

TOP oferty

Lwów na weekend w lipcu: bilety + hotel ze śniadaniem w centrum

Lwów na weekend w lipcu: bilety + hotel ze śniadaniem w centrum

Lwów przyciąga z roku na rok coraz więcej turystów. Wybierz się na spacer po lwowskim rynku i pobliskich uliczkach, posłuchaj ulicznych grajków, wypij świeżo parzoną kawę i oddychaj historią, która miesza się z nowoczesnością.

Pomysły na weekend we Lwowie: Lwów na weekend.

City break we Lwowie latem: 6-9.07 od 402 zł/osoba:

Tanie loty na flipo.pl

Kalendarz lotów do Lwowa z Wrocławia

Ceny biletów ulegają częstym zmianom.

Do Lwowa dolecisz z Gdańska, Wrocławia, Katowic, Krakowa i Warszawy.

Bilety do Lwowa na flipo.pl

Limit bagażu w Wizzair

Pasażer może zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego do 10 kg 40x30x20 cm, który zostaje umieszczony pod poprzedzającym fotelem. Przy rezerwacji na flipo.pl można wykupić dodatkowo opcję pierwieństwa wejścia i bagaż rejestrowany.

Limit bagażu w Ryanair

Pasażer może zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego do 5 kg 20x40x25 cm, który zostaje umieszczony pod poprzedzającym fotelem. Przy rezerwacji na flipo.pl można wykupić dodatkowo opcję pierwieństwa wejścia i bagaż rejestrowany.

Propozycja noclegu w Lwowie

Nasza propozycja pobytu w Lwowie to ***Jam Hotel Hnatyuka, który znajduje się w centrum miasta. Goście mają do dyspozycji klimatyzowane pokoje, bar i wspólny salon. Na miejscu znajduje się również restauracja. Recepcja czynna jest przez całą dobę. Obiekt zapewnia bezpłatne WiFi i obsługę pokoju. Budynek usytuowany jest w odległości 300 metrów od kościoła zakonu Jezuitów. W cenie 520 zł na 3 noce dla dwóch osób wliczone jest śniadanie kontynentalne. W pokoju jest prywatna łazienka, klimatyzacja i telewizor z płaskim ekranem.

Tanie hotele na flipo.pl
Tanie hotele na flipo.pl
Click to comment
To Top