Connect with us
Wieża Eiffela, Paryż

TOP oferty

City break w Paryżu w listopadzie 8-13.11 + hotel ze śniadaniami w centrum

City break w Paryżu w listopadzie 8-13.11 + hotel ze śniadaniami w centrum

Paryż co roku przyciąga miliony turystów. Wieża Eiffla, rejs po Sekwanie, francuska kuchnia – to wszystko powoduje, że kilka dni w Paryżu to idealny pomysł na udany odpoczynek i poznanie ciekawych miejsc.

Przedłużony weekend w listopadzie w Paryżu: 8-13.11 od 283 zł/osoba:

Tanie loty na flipo.pl

Bilety do Paryża z Krakowa

Ceny biletów ulegają częstym zmianom.

Do Paryża polecisz z Polski z Gdańska, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia

Kalendarze lotów do Paryża

Limit bagażu w Wizzair

Pasażer może zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego do 10 kg 40x30x20 cm, który zostaje umieszczony pod poprzedzającym fotelem. Przy rezerwacji na flipo.pl można wykupić dodatkowo opcję pierwieństwa wejścia i bagaż rejestrowany.

Limit bagażu w Ryanair

Pasażer może zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego do 5 kg 20x40x25 cm, który zostaje umieszczony pod poprzedzającym fotelem. Przy rezerwacji na flipo.pl można wykupić dodatkowo opcję pierwieństwa wejścia i bagaż rejestrowany.

Propozycja hotelu w Paryżu

City break w Paryżu to doskonała opcja, żeby poznać jedną z najlepszych stolic w Europie. Nasza propozycja hotelu w stolicy Francji to ***Hotel Le M Saint Germain. Hotel ten mieści się w typowej paryskiej kamienicy w samym sercu Dzielnicy Łacińskiej, 10 minut spacerem od ogrodu botanicznego Jardin des Plantes oraz 15 minut spacerem od Ogrodu Luksemburskiego. 5. dzielnica to świetny wybór dla osób, które interesują się jedzeniem, historią i sztuką. W prywatnym pokoju znajduje się łazienka, klimatyzacja, telewizor z płaskim ekranem. W cenie 2654 zł za 5 nocy dla 2 osób wliczone jest śniadanie.

Tanie hotele na flipo.pl
Tanie hotele na flipo.pl

Inspiracja podróżnicza: Najlepsze muzea w Paryżu.

Piramida przed Luwrem, Paryż
Piramida przed Luwrem, fot. Emanuele Leoni Dreamstime.com
Click to comment
To Top