Connect with us
Park Narodowy Egmont, Nowa Zelandia

australia

Australia i Nowa Zelandia już od ????2199???? zł w sezonie

Australia i Nowa Zelandia już od ????2199???? zł w sezonie

Auckland, Melbourne albo Sydney? Z jedną przesiadką? Kilka kliknięć dzieli Cię od super biletu na drugi koniec świata od????2199 zł!????

Advertisement

W aktualnej ofercie dostępne są loty do Melbourne, Sydney i Auckland.

Informacje o ruchu bezwizowym w Chinach znajdziesz na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych / Chiny. Sprawdź na niej zasady 144 godzinowego zezwolenia na ruch bezwizowy.

Melbourne od 2199 zł

Stylowy i pełen sztuki Melbourne jest wyjątkowo dynamicznym i kosmopolitycznym miastem. Mieszkańcy są miłośnikami kawy i kultury. Jeśli więc masz w sobie coś z hipstera, Melbourne nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Stolica stanu Wiktoria jest mieszkanką wielkiego miasta otoczonego zielenią. Na każdym rogu znajdziesz tu klimatyczne bary i restauracje.

Londyn 1 przesiadka Melbourne 1 przesiadka Londyn
Pekin Pekin
od 2199 Rezerwacja
Warszawa 1 przesiadka Melbourne 1 przesiadka Warszawa
Pekin Pekin
od 3299 Rezerwacja
Melbourne, fot. Rudi1976 Dreamstime.com

Opcja twz. open-jaw (powrót z innego miejsca)

Londyn 1 przesiadka Melbourne/Sydney 1 przesiadka Londyn
Pekin Pekin
od 2239 Rezerwacja

Sydney od 2229 zł

Sydney jest wizytówką australijskich miast. Nic dziwnego. Ze swoimi sławnymi barami i restauracjami, zapierającymi dech w piersiach pamiątkami i malowniczymi plażami nie da się w nim nie zakochać. Jeśli szukasz słońca, białego piasku i fal idealnych do surfowania, miejsc na zakupy i restauracji z widokiem na port i Operę, Sydney będzie dla Ciebie idealnym miejscem. Tętni tu życie, które jest łagodzone bliskością natury.

Londyn 1 przesiadka Sydney 1 przesiadka Londyn
Pekin Pekin
od 2229 Rezerwacja
Warszawa 1 przesiadka Sydney 1 przesiadka Warszawa
Pekin Pekin
od 3349 Rezerwacja
Opera w sydney, fot. Jan Kratochvila | Dreamstime.com

Auckland od 2549 zł

Nowa Zelandia jest przyrodniczym unikatem. Znajdują się tu gejzery, gorące źródła, góry, lodowce i plaże. Nowa Zelandia ma 14 parków narodowych, które łącznie zajmują ok. 10% powierzchni kraju. Zobacz

WAŻNE! Od 1 października 2019 roku żeby spędzić wakacje w Nowej Zelandii konieczna będzie eTA (NZeTA). Bez tego dokumentu pasażerowie nie będą wpuszczeni na pokład samolotu lecącego do Nowej Zelandii. Zobacz więcej: Lecisz do Nowej Zelandii? Przed wyjazdem załatw NZeTA!

Londyn 1 przesiadka Auckland 1 przesiadka Londyn
Pekin Pekin
od 2549 Rezerwacja
Warszawa 1 przesiadka Auckland 1 przesiadka Warszawa
Pekin Pekin
od 3899 Rezerwacja
Auckland, fot. Rudi1976 Dreamstime.com

Bilet z Londynu do Australii lub Nowej Zelandii już masz. Twoja podróż zaczyna się jednak w Polsce? Sprawdź dostępność lotów do Londynu w naszych promocyjnych kalendarzach.

12 miast Lot bezpośredni Londyn Lot bezpośredni 12 miast
od 74 Rezerwacja

FLIPOHITY inspiracje

Nowa Zelandia: 7 najpiękniejszych parków narodowych.

Nowa Zelandia jest przyrodniczym unikatem. Znajdują się tu gejzery, gorące źródła, góry, lodowce i plaże. Wybraliśmy TOP 7 najbardziej zachwycających parków narodowych, które spowodują, że jeszcze bardziej zakochasz się w Nowej Zelandii.

Tongariro, Nowa Zelandia
Tongariro Crossing, fot. Filip Fuxa Dreamstime.com

Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Click to comment
//
To Top