Connect with us
Wieża Eiffla, Paryż,

Artykuły

W Paryżu test na koronawirusa zrobisz bezpłatnie

W Paryżu test na koronawirusa zrobisz bezpłatnie

W związku z rosnącą ilością zakażeń w stolicy Francji pojawiły się dodatkowe laboratoria. Wykonanie bezpłatnego testu na COVID-19 będzie możliwe w każdym okręgu Paryża. 

Nowy koronawirus w Paryżu

Lokalne władze ogłosiły, że we wszystkich 20 okręgach stolicy będzie możliwe zrobienie bezpłatnych testów na COVID-19. Zostaną otwarte 3 laboratoria, w ulicach stolicy pojawią się dodatkowo 2 mobilne laboratoria do diagnozowania obecności na nowego koronawirusa.

Noszenie maseczek w miejscach publicznych jest w Paryżu (i trzech sąsiednich departamentach) obowiązkowe. Zakrywać nos i usta muszą piesi, rowerzyści i m.in. osoby jeżdżące na skuterach elektrycznych. Osoby, które nie stosują się do nakazu mogą zostać ukarani grzywną w wysokości 135 euro.

Źródło: france24.com


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top