Connect with us
Tokio wiosną, kwitnące wiśnie, Japonia

Multicity bilety

MULTICITY: Azjatyckie tygrysy i zupki błyskawiczne

MULTICITY: Azjatyckie tygrysy i zupki błyskawiczne

Egzotyka, która smakuje niesamowicie. Podróż, podczas której odwiedzisz największe metropolie jest idealnym pomysłem dla osób, które są ciekawe świata i nie boją się opuścić swojej strefy komfortu. Bilety Multicity to pomysł na to jak w czasie jednego wyjazdu zobaczyć kilka miejsc i przeżyć jeszcze więcej przygód.

Sztuczka polega na żonglowaniu różnymi kombinacjami lotów i liniami lotniczymi, podróżniczy instynkt może pomóc znaleźć dla siebie najlepszą opcję. Wiesz co chcesz zobaczyć i kiedy? Albo chciałbyś zwiedzać świat, ale nie wiesz jak połączyć różne przeloty, żeby przeżyć coś niesamowitego? Flipo.pl przedstawia swój nowy produkt: bilety Multicity, który jest przeznaczony dla podróżników, ale również nieśmiałych amatorów podróżowania.

Podróż na Daleki Wschód to przygoda sama w sobie. Spacer po historycznym Zakazanym Mieście, karaoke i zupa ramen? Dodaj do tego niezliczone świątynie i pałace a otrzymasz historyczno-kulturowo-kulinarny pobyt, który pobudzi ciekawość poznawania innych kultur.

Wybierz się do Pekinu, Seulu i Tokio, które zachwycą się swoją architekturą i historią oraz kuchnią – oferta biletów Multicity.

Pekin

Podróż zaczniesz w Pekinie, stolicy Chin i zarazem jego sercu, które pompuje krew do każdej nawet najbardziej odległego regionu. Pekin z jednej strony może onieśmielać swoją wielkością i rozmachem, z drugiej strony jest cały czas zachwyca swoim bliskim stosunkiem do tradycji. W stolicy Chin koniecznie zajrzyj do Zakazanego Miasta, Parku i Świątyni Nieba. Idź też na zakupy i miej pewność, że każda pamiątka została “made in China”. Chińczycy są wielkimi smakoszami, jest też równocześnie bardzo zróżnicowana. Słodkie, słone, kwaśne, ostre i gorzkie smaki mieszają się tworząc niepowtarzalne spektrum kombinacji potraw.

Zakazane Miasto w Pekinie, Chiny
Zakazane Miasto w Pekinie, fot. Hungchungchih Dreamstime.com

Seul

Pamiętasz piosenkę “Gangnam Style” i taniec na niewidzialnym koniu? Ponad 1 miliard wyświetleń na YouTube mówi samo za siebie, kilka lat temu świat oszalał na punkcie piosenkarza PSY i jego parodii na luksusowego życia w Gangnam, jednej z dzielnicy Seulu. Lecąc tu z Pekinu przypomnij sobie jej brzmienie i tanecznym krokiem rusz na podbój miasta. Seul jest miastem, które nigdy nie śpi. Nocne życie skupia się na centrum miasta i Hongdae. Skuś się na karaoke i weź udział w rytuale picia herbaty. Świeże powietrze zaczerpniesz na szczycie Namsan, gdzie znajduje się N Seoul Tower z której zobaczysz miasto jak na dłoni.

Seul nocą, fot. Sean Pavone Dreamstime.com
Seul nocą, fot. Sean Pavone Dreamstime.com

Tokio

Wycieczkę po Dalekim Wschodzie zamyka Japonia i Tokio, futurystyczne miasto, które oddycha historią. W Kraju Kwitnącej Wiśni poczujesz, że egzotyka ma różne oblicza. Po Pekinie i Seulu w Tokio czeka Cię kolejne zaskoczenie i zachwyt w tym samym momencie. Przejdź się po Takeshita dori i zobacz na własne oczy Harajuku Girls, wtop się w tłum ludzi na skrzyżowaniu Shibuya i pospaceruj po Ueno Park, gdzie znajduje się ponad 2 tys. drzew wiśni, które w czasie kwitnienia spowodują, że będziesz miał wrażenie, że nic piękniejszego już nie zobaczysz. O Tokio i jego atrakcjach przeczytasz w naszym artykule.

Skrzyżowanie Shibuya w Tokio, Japonia
Skrzyżowanie Shibuya w Tokio, fot. Sean Pavone Dreamstime.com

Nie wybrałeś z naszej oferty?

Bilety Multicity to sposób na to, żeby dowolnie łączyć z pozoru wykluczające się miejsca. Większość ofert biletów Multicity zawiera 2-3 destynacje, ale ilość przesiadek nie jest ograniczona. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni i zasobności portfela oraz długości wakacji.

Zainteresowała Cię oferta, ale nie widzisz swoich wymarzonych destynacji? Wystarczy, że wypełnisz formularz, pozostaw informację gdzie byś chciał lecieć i kiedy, nasi agencji przygotują kombinację lotów.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top