Connect with us
Emirates, fot. k z Unsplash

Artykuły

My Emirates Pass: zniżki za okazaniem karty pokładowej

My Emirates Pass: zniżki za okazaniem karty pokładowej

Lecisz lub przesiadasz się w Dubaju z Emirates? Zachowaj swoją kartę pokładową i skorzystaj ze zniżek w setkach miejsc w całych Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Emirates ponownie proponuje swoim pasażerom, którzy podróżują między 1 stycznia a 31 marca 2019 My Emirates Pass, dzięki któremu zyskasz zniżki do hoteli, restauracji oraz w sklepach.

Jak działa My Emirates Pass?

Na stronie Emirates znajdziesz listę miejsc, gdzie możesz skorzystać ze zniżek. Wystarczy wydrukowana lub elektroniczna karta pokładowa na lot z Emirates w danym terminie oraz dokument tożsamości. Program trwa od początku stycznia do końca marca 2019 roku.

Co możesz zyskać z My Emirates Pass?

Dzięki programowi możesz zyskać zniżki do markowych sklepów i spa, możesz poszaleć na nartach w Ski Dubai w niższej cenie lub spróbować lokalnych specjalności w restauracjach.

Niezależnie, czy przesiadasz się w Dubaju i masz na niego kilka godzin lub spędzasz tam dłuższy czas, z programem My Emirates Pass możesz oszczędzić.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (5 votes)
Click to comment

Rabaty

Szybkie #HOThity

Wiadomości z podróży i aktualności

1000 zł za problemy z lotem. W ofercie ubezpieczenie od Koala od odwołania i opóźnienia lotu https://t.co/S5j5OtrnpP1 rok temu
Ukraina: ministerstwo odradza podróże i wzywa do powrotu | Jak pomóc? https://t.co/qIZwSNInPE1 rok temu
Leć z flydubai i otrzymaj bezpłatny karnet na nieograniczoną ilość wejść na EXPO do 31 marca br. https://t.co/HJN66lFIu71 rok temu
Bilet nielimitowany na EXPO ważny do 31 marca teraz BEZPŁATNIE z biletami Emirates https://t.co/CFsDm8lKRv1 rok temu
Expo 2020 w Dubaju: tradycyjne potrawy w nowoczesnym wydaniu https://t.co/6j0DxzmTbj1 rok temu
Na lotnisku w Wiedniu znajdziesz 16 kabin sypialnych. Noc kosztuje 48 euro https://t.co/On8HUpGnLA1 rok temu
Jak zwiedzić cały świat w jeden dzień? Wybierz się na Expo 2020. Wybraliśmy TOP pawilony https://t.co/VlAoG46skJ1 rok temu
Mikołajki w Polsce i za granicą https://t.co/IgpnfMDpMq2 lata temu
ATRAKCJE ZA DARMO: z biletem Emirates masz wejście na Burj Khalifa, Dubai Fountain Boardwalk i Views Observatory! https://t.co/KSaqSPgAMu2 lata temu
10 nowości w Dubaju – to trzeba zobaczyć! https://t.co/FKeg6psJTw2 lata temu
1 2 3 5

Najbardziej popularne

Polecane artykuły

Advertisement
Advertisement
//
To Top