Connect with us
Emirates, fot. k z Unsplash

Artykuły

My Emirates Pass: zniżki za okazaniem karty pokładowej

My Emirates Pass: zniżki za okazaniem karty pokładowej

Lecisz lub przesiadasz się w Dubaju z Emirates? Zachowaj swoją kartę pokładową i skorzystaj ze zniżek w setkach miejsc w całych Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Emirates ponownie proponuje swoim pasażerom, którzy podróżują między 1 stycznia a 31 marca 2019 My Emirates Pass, dzięki któremu zyskasz zniżki do hoteli, restauracji oraz w sklepach.

Jak działa My Emirates Pass?

Na stronie Emirates znajdziesz listę miejsc, gdzie możesz skorzystać ze zniżek. Wystarczy wydrukowana lub elektroniczna karta pokładowa na lot z Emirates w danym terminie oraz dokument tożsamości. Program trwa od początku stycznia do końca marca 2019 roku.

Co możesz zyskać z My Emirates Pass?

Dzięki programowi możesz zyskać zniżki do markowych sklepów i spa, możesz poszaleć na nartach w Ski Dubai w niższej cenie lub spróbować lokalnych specjalności w restauracjach.

Niezależnie, czy przesiadasz się w Dubaju i masz na niego kilka godzin lub spędzasz tam dłuższy czas, z programem My Emirates Pass możesz oszczędzić.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (5 votes)
//
To Top