Connect with us
Wieża Eiffla nocą,

Artykuły

Transfer między lotniskami: Paryż, Londyn

Transfer między lotniskami: Paryż, Londyn

Kupiłeś bilet lotniczy z przesiadką na innym lotnisku? Sprawdź, czy przewoźnik zapewnia Ci bezpłatny transfer między lotniskami w Paryżu i Londynie.

Transfer w Paryżu pomiędzy Charles de Gaulle (CDG) a Paris-Orly (ORY)

W Paryżu Air France używa dwa lotniska: Charles de Gaulle i Paris-Orly. Loty do Kajenny (Gujana Francuska), Fort-de-France (Martynika), Saint-Denis (Reunion) i Pointe-à-Pitre (Guadeloupe) realizowane są z lotniska Paris-Orly. Jeśli oba połączenia realizowane są przez Air France oraz są wystawione na jednym bilecie, przewoźnik zapewnia bezpłatny transfer “Le Bus Direct” pomiędzy lotniskami. Po wylądowaniu konieczne jest odebranie bagażu i udanie się do stanowiska Air France w celu uzyskania biletu na autobus pomiędzy lotniskami w Paryżu. Podróż autobusem trwa ok. 1,5 godziny, na drugim lotnisku ponownie trzeba nadać bagaż rejestrowany przy stanowisku check-in.

Transfer w Londynie pomiędzy London Heathrow (LHR) a London Gatwick (LGW)

Londyn obsługują lotniska na Heathrow (LHR), Gatwick (LGW), London City (LCY) oraz obsługujące linie niskobudżetowe lotniska: London Southend (SEN), London Luton (LTN) i London Stansted (STN). Przewoźnik British Airways realizuje połączenia na lotnisku Heathrow i Gatwick. Transfer pomiędzy tymi lotniskami nie jest zapewniony. Osoba, która kupiła bilet łączony musi odebrać bagaż, we własnym zakresie zakupić bilet na autobus, pociąg albo taksówkę. Informacje o opcjach transferu pomiędzy lotniskami znajdziesz na stronie lotniska Heathrow. Czas przejazdu zajmuje ok. 1,5-2 godziny, na drugim lotnisku ponownie trzeba nadać bagaż rejestrowany przy stanowisku check-in.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (5 votes)
//
To Top