Connect with us
Wielki Meczet Szejka Zajida w Abu Zabi, fot. Junhan Foong Unsplash

Artykuły

Abu Zabi – Katowice. Nowa trasa Wizz Air

Abu Zabi – Katowice. Nowa trasa Wizz Air

Węgierska linia lotnicza ogłosiła nową destynację w swoim rozkładzie lotów. Wizz Air ogłosił 5 nowych tras do Abu Zabi, stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Od września 2020, o ile sytuacja związana z koronawirusem będzie pod kontrolą będzie realizował loty m.in. z Katowic.

Do Abu Zabi z 5 lotnisk, w tym z Katowic

Wizz Air ma w planach realizować loty do Abu Zabi z Katowic, Budapesztu, Bukaresztu, Kluż-Napoki i Sofii. Loty z Budapesztu i Bukaresztu zaplanowane są na czerwiec, z pozostałych miejsc od połowy września 2020.

Loty Katowice – Abu Zabi będą realizowane we wtorki i soboty.

– Dzisiejsze ogłoszenie stanowi podstawę długoterminowych planów oferowania niskich taryf w połączeniu z wysoką jakością obsługi na pokładzie dla coraz większej liczby klientów w Abu Dhabi. Cieszę się, że w czerwcu rozpoczniemy naszą działalność na międzynarodowym lotnisku w Abu Dhabi, w przypadku zniesienia zakazu podróży, łącząc stolicę Zjednoczonych Emiratów Arabskich z pięcioma głównymi miastami Europy Środkowo-Wschodniej: Budapesztem, Bukaresztem, Klużem-Napoką, Katowicami oraz Sofią. Jesteśmy przekonani, że nasi pasażerowie docenią wygodny harmonogram lotów, łatwy w obsłudze system rezerwacji online oraz szeroki wybór możliwości podróżowania z Wizz Air. Misja Wizz Air świetnie wpisuje się w zróżnicowaną strategię ekonomiczną Abu Dhabi – stale stymulujemy ruch tworząc popyt z korzyścią dla różnorodności turystycznej i gospodarczej Abu Dhabi. Z niecierpliwością czekamy na pasażerów na pokładach samolotów naszej młodej, zielonej i superwydajnej floty, mając jednocześnie na uwadze zdrowie i samopoczucie naszych pasażerów i załogi – József Váradi, prezes Wizz Air Holdings pasazer.com.

Bilety do Abu Zabi z Katowic

Loty do Abu zabi


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (2 votes)
//
To Top