Connect with us
Chicago, USA

Artykuły

Do Chicago z Krakowa również z American Airlines!

Do Chicago z Krakowa również z American Airlines!

Amerykański przewoźnik American Airlines ogłosił otwarcie nowej trasy z polskiego lotniska. Od maja przyszłego roku z Krakowa będzie się latać do Chicago. Sezonowe połączenie może być więc ciekawą opcją dla studentów podróżujących na work and travel lub wakacyjne wyjazdy.

American Airlines planuje realizować loty 5 razy w tygodniu podczas sezonu od maja do końca października 2020. American Airlines prócz połączenia Kraków – Chicago planuje również otworzyć połączenie do trzeciego największego amerykańskiego miasta z Pragi i Budapesztu. 

Z krakowskiego lotniska realizowane są już bezpośrednie loty do Chicago z narodowym przewoźnikiem LOT. Ten lata również z Budapesztu, w sezonie zimowym jednak zawiesza trasę ze stolicy Węgier. Szykuje się więc walka cenowa, na której zyskają podróżujący.

Według zapowiedzi loty do Chicago z Krakowa z American Airlines będą się odbywać na pokładzie Dreamlinera.

Sprzedaż biletów z Krakowa do Chicago ma ruszyć 12 sierpnia. Śledź naszą stronę i facebook a dowiesz się o cenach i dostępnych terminach jako pierwszy!

Oak Street Beach, Chicago, USA
Oak Street Beach, Chicago, fot. Aaron Bean Unsplash

Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top