Connect with us
Phuket, Tajlandia

Multicity bilety

Bilety MULTICITY: instrukcja jak rezerwować najlepsze kombinacje lotów

Bilety MULTICITY: instrukcja jak rezerwować najlepsze kombinacje lotów

Nowym trendem w podróżowaniu jest poznawanie podczas jednej wyprawy kilku miejsc, które mogą być podobne, ale również zupełnie inne. Jedna podróż, kilka przystanków, dzięki takiej kombinacji możesz wziąć udział w pustynnym safari oraz odbyć trekking przez dżunglę.

Sztuczka polega na żonglowaniu różnymi kombinacjami lotów i liniami lotniczymi, podróżniczy instynkt może pomóc znaleźć dla siebie najlepszą opcję. Wiesz co chcesz zobaczyć i kiedy? Albo chciałbyś zwiedzać świat, ale nie wiesz jak połączyć różne przeloty, żeby przeżyć coś niesamowitego? Flipo.pl przedstawia swój nowy produkt: BILETY MULTICITY, który jest przeznaczony dla podróżników, ale również nieśmiałych amatorów podróżowania.

Bilety Multicity mają własną zakładkę, która jest na bieżąco aktualizowana. Większość ofert biletów Multicity zawiera 2-3 destynacje, ale ilość przesiadek nie jest ograniczona. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni i zasobności portfela oraz długości wakacji. Wypełnij krótki formularz, nasi agencji przygotują dla Ciebie ofertę szytą na miarę w możliwie najniższej cenie w preferowanych datach.

Podgląd strony flipo.pl / multicity
Podgląd strony flipo.pl / multicity

Dzięki biletom MULTICITY podczas jednej wyprawy możesz surfować na najpiękniejszych plażach w Azji, wybrać się na trekking do dżungli, ale również podziwiać miasta z najwyższych budynków na świecie i próbować najbardziej egzotycznych potraw.

TOP przewoźnicy, interesujące kombinacje

Z Polski i pobliskich zagranicznych lotnisk (Berlin, Praga, Wiedeń) można podróżować komfortowo nawet z jedną przesiadką na drugi koniec świata. Z drugiej strony urok podróżowania zależy też od wypróbowania różnych kombinacji linii lotniczych i ich serwisu. Obie rzeczy możesz połączyć wybierając bilety MULTICITY, dzięki którym przekonasz się na własnej skórze, że podróżowanie to jedna z największych radości w życiu.

Większość ofert biletów Multicity zawiera 2-3 destynacje, ale ilość przesiadek nie jest ograniczona. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni i zasobności portfela oraz długości wakacji. Spośród kombinacji biletów Multicity najpopularniejsze są połączenia: Bangkok – Kuala Lumpur – Bali oraz Pekin – Seul – Tokio. O najlepszych połączeniach Multicity przeczytasz u nas.

Singapur,
Singapur, fot. Woraphon Banchobdi Dreamstime.com

Podróżowanie bez problemów

Będąc na wakacjach jedynym problemem miałoby być to, czy wybrać się na plażę i leżeć pod palmami lub wybrać się na spacer na miejski targ. W przypadku jednak, kiedy jeden z Twoich lotów został anulowany, opóźniony lub przekierowany na inne lotnisko dzięki partnerskiej firmie zajmującej się prawami pasażera linii lotniczych możesz uzyskać z tego tytułu odszkodowanie zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 261/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady w wysokości nawet do 600 euro dla każdego z podróżujących. Opłata serwisowa w wysokości 20% sumy odszkodowania jest pobiera tylko w przypadku jego uzyskania. Samo złożenie wniosku i serwis jest bezpłatny.

Ta usługa jest dostępna dla wszystkich, którzy mieli problem ze swoim lotem, zwłaszcza w przypadku jego opóźnienia, anulowania lub przekierowania oraz przykładowo odmówienia wejścia na pokład i obniżenia klasy. APRA zajmuje się również przypadkami związanymi z opóźnieniem dostarczenia bagażu, jego uszkodzenia lub zagubienia. Z tą usługą zawsze zyskacie.

Punkt odbioru bagażu na lotnisku
Punkt odbioru bagażu na lotnisku, fot. Keechuan Dreamstime.com

Nie wybrałeś z naszej oferty?

Zainteresowała Cię oferta, ale nie widzisz swoich wymarzonych destynacji? Wystarczy, że wypełnisz formularz, pozostaw informację gdzie byś chciał lecieć i kiedy, nasi agencji przygotują kombinację lotów.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (10 votes)

Rabaty

You currently have access to a subset of Twitter API v2 endpoints and limited v1.1 endpoints (e.g. media post, oauth) only. If you need access to this endpoint, you may need a different access level. You can learn more here: https://developer.twitter.com/en/portal/product