Connect with us
Icelandair, fot. skeeze Pixabay

Artykuły

Air Baltic i Icelandair – nowa współpraca

Air Baltic i Icelandair – nowa współpraca

Umowa code-share pomiędzy liniami Air Baltic i Icelandair umożliwi klientom obu linii ciekawe możliwości połączeń – do Islandii i Ameryki Północnej oraz m.in. krajów bałtyckich. Co to oznacza dla podróżujących z Polski? Na przykład możliwość zaplanowania lotów z przesiadkami w krajach bałtyckich i na Islandii, po drodze do USA.

Współpraca Air Baltic i Icelandair 

Do końca sierpnia 2020 r. airBaltic planuje oferować 69 tras, w tym nie tylko z Rygi, ale także z Wilna i Tallinna.

“Z przyjemnością dodaliśmy Icelandair jako kolejną silną linię w ramach naszej siatki partnerów code-share. Nasza sieć pozwala nam na dalszą poprawę łączności z krajami bałtyckimi” – Martin Gauss, prezes i dyrektor generalny airBaltic. 

“Łącząc nasze sieci, zaoferujemy naszym pasażerom więcej możliwości podróżowania do krajów bałtyckich i Europy Wschodniej ale także zapewniamy klientom airBaltic cenne połączenia z Islandią i różnymi miejscami w Ameryce Północnej” – Bogi Nils Bogason, prezes i dyrektor generalny Icelandair Group.

Źródło: simpleflying.com


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top