Connect with us
Finnair, fot. AI Leino Pixabay

Artykuły

Finnair współpracuje z Terveystalo, aby oferować podróżnym testy na koronawirusa

Finnair współpracuje z Terveystalo, aby oferować podróżnym testy na koronawirusa

Linie lotnicze Finnair poinformowały, że już pod koniec września podróżni będą mogli skorzystać z usługi szybkiego dostępu do wykonania testu na obecność nowego koronawirusa – przed podróżą oraz po powrocie z regionów z wysokim wskaźnikiem zachorowań.

Finnair – współpraca z Terveystalo

Finnair rozpoczął współpracę z prywatną fińską firmą świadczącą usługi opieki zdrowotnej Terveystalo, aby zaoferować swoim klientom łatwy i szybki dostęp do testów na koronawirusa przed podróżą. Usługa zostanie uruchomiona 28 września 2020 roku.

Niektóre kraje wymagają negatywnego wyniku testu na koronawirusa i zaświadczenia od pasażerów przybywających do kraju. Partnerstwo między Finnair i Terveystalo gwarantuje, że klienci otrzymają certyfikat testowy wymagany przez kraj docelowy w wygodny i terminowy sposób. Ponadto klienci Finnair uzyskują dostęp do usług testowych po obniżonej cenie i możliwość kupowania za punkty programu Finnair Plus.

„Bezpieczeństwo i sprawne podróżowanie są dla nas niezwykle ważne. Niestety, w dzisiejszych czasach podróżni mają coraz większe wymagania. Poprzez naszą współpracę z Terveystalo chcemy ułatwić naszym klientom podróżowanie do krajów, które wymagają certyfikatu testu na koronawirusa ”- Jaakko Schildt, dyrektor operacyjny Finnair.

Test PCR stosowany przez Terveystalo spełnia międzynarodowe standardy jakości. Ta metoda jest najczęściej akceptowanym testem na koronawirusa na całym świecie. Klienci mogą wybrać najbliższą klinikę Terveystalo do badań z szerokiej sieci w całej Finlandii. W obszarze stołecznym Finlandii wynik jest gotowy w ciągu 24 godzin od testów, a gdzie indziej w Finlandii średnio w 36 godzin. Klienci otrzymują informację o wyniku krótką wiadomością, a certyfikat dostarczany jest w formie elektronicznej lub drukowanej.

Źródło: finnar.com


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.

Rabaty

You currently have access to a subset of Twitter API v2 endpoints and limited v1.1 endpoints (e.g. media post, oauth) only. If you need access to this endpoint, you may need a different access level. You can learn more here: https://developer.twitter.com/en/portal/product