Connect with us
Siedzenia w klasie ekonomicznej flydubai, fot. flydubai.com

Artykuły

Flydubai oferuje bezpłatne ubezpieczenie od COVID-19

Flydubai oferuje bezpłatne ubezpieczenie od COVID-19

Podobnie jak Emirates, również linia lotnicza flydubai oferuje bezpłatne ubezpieczenie od nowego koronawirusa na wypadek zarażenia się podczas wakacji. W przypadku potwierdzenia zachorowania, linie flydubai pokryją koszty związane z opieką medyczną, kwarantanną czy też ewentualną repatriacją. Ubezpieczenie oferowane jest automatycznie w przypadku podróży pomiędzy 1 września a 30 listopada 2020.

Ubezpieczenie od COVID-19

Ubezpieczenie od flydubai jest ważne przez 31 dni od pierwszego lotu. Pokrycie kosztów wynosi do 150 000 EUR, w przypadku kwarantanny do 100 EUR/dzień przez 14 dni. Nie są wymagane żadne formularze rejestracyjne, kupując bilet flydubai na flipo.pl na podróż od 1 września do 30 listopada 2020, ubezpieczenie jest w cenie.

Źródło: flydubai.com


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top