Connect with us
Siedzenia w klasie ekonomicznej flydubai, fot. flydubai.com

Artykuły

Flydubai wznawia loty z Krakowa od 28 czerwca

Flydubai wznawia loty z Krakowa od 28 czerwca

Dubaj z Krakowa od 28 czerwca, z Pragi od 4 lipca, z Bratysławy dopiero we wrześniu. Linia lotnicza Flydubai ogłosiła plany na najbliższe miesiące. 

Loty Flydubai z Krakowa 

Założona w 2008 roku w Zjednoczonych Emiratach Arabskich linia flydubai obługuje loty do prawie 100 destynacji. Ze względu na pandemię nowego koronawirusa, podobnie jak inne linie, dużą część połączeń została uziemiona. Wznowienie lotów zaplanowane jest w najbliższych dniach. Flydubai zapowiedział ponowne otwarcie lotów z Krakowa na 28 czerwca. Z czeskiej Pragi loty zostaną wznowione 4 lipca, ze słowackiej Bratysławy zaś zacznie latać dopiero we wrześniu.

Dzięki współpracy flydubai z Emirates pasażerowie mogą korzystać z siatki połączeń obu przewoźników.

Dubaj – otwarcie na turystów od 7 lipca

Zjednoczone Emiraty Arabskie otworzą się na zagranicznych turystów jeszcze w lecie. Stanie się to 7 lipca. Turyści będą mogli przekroczyć granice kraju pod pewnymi warunkami. ZEA będzie wymagać przedstawienia negatywnego wyniku testu, zainstalowania specjalnej aplikacji i posiadania ubezpieczenia. Więcej informacji znajduje się:


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top