Connect with us
Bon podarunkowy od Flipo

Artykuły

Święta bez stresu? Jeden bon, miliony doświadczeń

Święta bez stresu? Jeden bon, miliony doświadczeń

Sweter, krawat albo świeczka? Niektóre prezenty pod choinkę są bardziej, inne mniej przemyślane. Twoja połówka lub rodzice uwielbiają podróże? podaruj im coś praktycznego! Bon podarunkowy na niezapomniane podróże w dodatku możesz zamówić bez stresu – z domu, nawet w Wigilię. I to całkowicie bezpiecznie i szybko – online na stronie flipo.pl/pl/bony-podarunkowe.

Bon podarunkowy od Flipo na bilety lotnicze

Kartę podarunkową na bilety lotnicze od Flipo możesz w łatwy i szybki sposób zamówić przez internet. Klijnij: Bon Podarunkowy wybierz dizajn, wpisz dedykację oraz określ wartość bonu. Do wyboru masz voucher o wartości: 100 zł, 200 zł, 500 zł, 700 zł, 900 zł. Kwota, którą możesz podarować może być jednak niższa lub wyższa.

Jak to działa?

Podaruj wybraną sumę w formie karty podarunkowej – po zakupieniu wybrany bon będzie wysłany na podany adres e-mail. Do wyboru jest kilka grafik, możesz dodać własne zdjęcie. Jaką ważność ma karta podarunkowa? Obdarowany może wykorzystać bon podarunkowy do końca przyszłego roku. Czasu na wybór idealnego urlopu jest więc pod dostatkiem. Inspiracje znajdziesz: Oferty specjalne Flipo.

Bon podarunkowy można wykorzystać na zakup dowolnych biletów lotniczych oferowanych na stronie serwisu Flipo.pl.

Podaruj bon podarunkowy na święta

Bon podarunkowy od Flipo
Bon podarunkowy od Flipo

Na co można wykorzystać bon?

Oczywiście na najlepsze bilety lotnicze od Flipo.pl! Do wyboru masz nieskończoną ilość kombinacji. Możesz zarezerwować loty do Rzymu, Paryża, Londynu i Nowego Jorku. Szukasz inspiracji? Sprawdź nasz facebook: facebook.com/Flipohitypl – codziennie informujemy o ciekawych ofertach.

Co w przypadku jeśli wybrany bilet jest droższy niż voucher? Po podaniu numeru karty podarunkowej suma zamówienia się obniży, będzie możliwość dopłaty różnicy.

Podaruj kartę podarunkową

Ważność bonu

Jeśli kupisz bon podarunkowy do końca roku 2020, będzie go można wykorzystać do świąt 2023 (do 24.12.2023).

Malediwy
Malediwy, fot. Saud Edum Unsplash

Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top