Connect with us
Florencja,

Artykuły

Najlepsze Walentynki? Karta podarunkowa na bilety lotnicze na wspólne podróże

Najlepsze Walentynki? Karta podarunkowa na bilety lotnicze na wspólne podróże

Czekoladki w kształcie serca, kwiaty, które za chwilę zwiędną, pluszak? Lubisz podróżować ze swoją drugą połówką? Podaruj jej kartę podarunkową na bilety lotnicze! Wybierzcie dowolną destynację i cieszcie się wspólną wyprawą!

Advertisement

Karta podarunkowa na bilet lotnicze

Kartę podarunkową na bilety lotnicze od Flipo możesz w łatwy i szybki sposób zamówić przez internet. Klijnij: Bon Podarunkowy wybierz dizajn, wpisz dedykację oraz określ wartość bonu. Do wyboru masz voucher o wartości: 100 zł, 200 zł, 500 zł, 700 zł, 900 zł lub podać inną kwotę.

Jak to działa?

Podaruj wybraną sumę w formie karty podarunkowej – po zakupieniu wybrany bon będzie wysłany na podany adres e-mail. Do wyboru jest kilka grafik, możesz dodać własne zdjęcie. Jaką ważność ma karta podarunkowa? Obdarowany może wykorzystać bon podarunkowy do końca przyszłego roku. Czasu na wybór idealnego urlopu jest więc pod dostatkiem. Inspiracje znajdziesz: Oferty specjalne Flipo.

Kartę podarunkową można wykorzystać na zakup dowolnych biletów lotniczych oferowanych na stronie serwisu Flipo.pl.

Podaruj kartę podarunkową

Na co można wykorzystać bon?

Oczywiście na najlepsze bilety lotnicze od Flipo.pl! Do wyboru masz nieskończoną ilość kombinacji. Możesz zarezerwować loty do Rzymu, Paryża, Londynu i Nowego Jorku. Szukasz inspiracji? Sprawdź nasz facebook: facebook.com/Flipohitypl – codziennie informujemy o ciekawych ofertach.

Co w przypadku jeśli wybrany bilet jest droższy niż voucher? Po podaniu numeru karty podarunkowej suma zamówienia się obniży, będzie możliwość dopłaty różnicy.

Podaruj kartę podarunkową

Dlaczego opłaca się rezerwować bilety na Flipo.pl?

Flipo.pl należy do międzynarodowej firmy. Dzięki 15-letniemu doświadczeniu jest jednym z liderów w branży. Od pojawienia się na rynku firma obsłużyła ponad 1 milion osób. Wielu z nich jest z nami od samego początku i korzysta z naszego doświadczenia w branży turystycznej. Dlaczego Flipo.pl to dobry partner przy rezerwacji biletów lotniczych?

Dowiedz się o najlepszych ofertach jako pierwszy

Marina Bay Sands Hotel, Singapur,
Marina Bay Sands Hotel, Singapur – wybierając kartę podarunkową od Flipo.pl możesz komuś pomóc spełnić sny, fot. Will Truettner Unsplash


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Click to comment
//
To Top