Connect with us

Artykuły

Revolut – podręczny kantor w formie karty, darmowa karta i wysyłka

Revolut – podręczny kantor w formie karty, darmowa karta i wysyłka

Łatwa obsługa, korzystne kursy, intuicyjna, przejrzysta i szybka aplikacja – kartę prepaid Revolut można nazwać prawdziwą rewolucją, która znacznie ułatwia życie podróżującym. Korzystając z niej za granicą masz pod ręką “mini kantor” dzięki któremu nie musisz zastanawiać się nad tym gdzie wymienić pieniądze, jaki jest kurs i czy po przewalutowaniu bank naliczy jakieś dodatkowe opłaty. Brzmi dobrze? Czytaj dalej i przekonaj się, że karta Revolut będzie Twoim nieodłącznym kompanem podczas podróży po całym świecie!

 • Kliknij na poniższy link, Revolut wyśle Ci kartę za darmo!

Załóż Revolt za darmo TUTAJ

Czym jest karta Revolut?

Revolut to połączenie aplikacji mobilnej i karty płatniczej za pomocą których można dokonywać płatności w wybranej walucie w danym kraju. 

logo revolut za darmo

Jak działa karta Revolut?

Revolut jest kartą prepaid (przedpłaconą), której zarządzanie odbywa się poprzez aplikację mobilną, którą można bezpłatnie pobrać na swój telefon z systemem operacyjnym iOS i Android. Po zarejestrowaniu się na podany adres pocztowy wysyłana jest karta MasterCard lub Visa, która swoim wyglądem nie odbiega od innych kart płatniczych. Znajdują się na niej dane osobowe, numer, kod CVV itp. Zarządzanie walutami odbywa się poprzez aplikację. Wpłaconą sumę w danej walucie można dowolnie zmienić na inna walutę. Po chwili można nią płacić bezdotykowo w zamienionej walucie, bez dodatkowych opłat za przewalutowanie. Doładowanie karty odbywa się poprzez płatność dokonaną inną kartą lub przelewem. Minimalna kwota, którą trzeba przelać w pierwszym przelewie to 50 PLN. Dodatkowo użytkownicy Revolut mogą między sobą wysyłać szybkie przelewy.

Zalety karty Revolut

 • Kliknij na poniższy link, Revolut wyśle Ci kartę za darmo!

Załóż Revolt za darmo TUTAJ

 • Możliwość stworzenia wirtualnych kart, na które przelewa się środki a po ich wykorzystaniu je zlikwidować. 
 • Możliwość realizacji szybkich przelewów między użytkownikami Revolut.
 • Bezpłatne wypłaty z bankomatów na całym świecie (w zależności od posiadanego pakiety limit może być inny).
 • Dostęp do aktualnych kursów walut.
 • Jest możliwość stworzenia sald w danej walucie.
 • Przejrzyste zarządzanie kartą w aplikacji mobilnej, można np. wysłać listę wykonanych transakcji w formacie .pdf.
 • Chat z działem pomocy Revolut 24/7.
Aplikację Refolut można pobrać na telefon z system operacyjnym iOS i Android

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź oficjalną stronę internetową Revolut, gdzie przeczytasz szczegóły. Wysłanie karty kosztuje standardowo 5 euro, często jednak trwają promocje dzięki którym możesz zamówić fizyczną kartę za darmo.

Dla kogo jest karta Revolut?

Z roku na rok produkt stworzony przez angielski finansowo-technologiczny startup zyskuje coraz większą rzeszę użytkowników – podróżników, biznesmenów i “zwykłych” ludzi, którzy ze względu na dobre warunki korzystają z Revolut jako karty prepaid (przedpłaconej) zarówno w swoim kraju oraz pobytu za granicą. Startup został założony w 2015 roku i ma obecnie ponad 6 milionów użytkowników z całego świata. W Polsce z Revolut korzysta ponad 350 tysięcy osób.

Bezpieczeństwo karty Revolut

Zarządzanie kartą odbywa się poprzez aplikację. W przypadku kradzieży złodziej nie musi wiedzieć, którą walutę macie właśnie aktywną na karcie. Istnieje możliwość zablokowania transakcji, jeśli telefon znajduje się gdzieś indziej niż karta. Bez problemu możesz kartę zablokować w ustawieniach aplikacji.

Revolut konto

Ograniczenia karty i pakiety

Karta Revolut dostępna jest w trzech pakietach.

 • Kliknij na poniższy link, Revolut wyśle Ci kartę za darmo!

Załóż Revolt za darmo TUTAJ

 • Pakiet Standard: podstawowy pakiet z bezpłatnym kontem IBAN, możliwością operowania ponad 150 walutami według kursu międzybankowego, brakiem opłaty za doładowanie karty w 29 różnych walutach (do sumy 6 tysięcy USD) i bezpłatne wypłaty z bankomatów ATM (do sumy 200 EUR miesięcznie).
 • Pakiet Premium: miesięczny koszt pakietu to 7,99 EUR miesięcznie. W jego ramach oprócz podstawowych funkcji jest wyższy bezpłatny limit wypłaty z bankomatów ATM (do 400 EUR miesięcznie), możliwość doładowania w 29 walutach karty bez limitu, ubezpieczenie medyczne i bagażu podczas podróży oraz np. dostęp do 5 kryptowalut.
 • Pakiet Metal: miesięczny koszt tego pakietu to 13,99 EUR miesięcznie. Dostępne jest bezpłatne konto IBAN, możliwość operowania ponad 150 walutami według kursu międzybankowego, możliwość doładowania w 29 walutach karty bez limitu, bezpłatne wybieranie z bankomatu ATM do sumy 600 EUR miesięcznie, ubezpieczenie medyczne i bagażu podczas podróży, dostęp do 5 kryptowalut, premiowe centrum pomocy klienta i wiele innych usług dodatkowych.

Doładowanie karty w 29 walutach

Obecnie kartę Revolut można doładować w 29 walutach, do najpopularniejszych należą: złotówki (PLN), dolary amerykańskie (USD), euro (EUR), funty brytyjskie (GBP), franki szwajcarskie (CHF), dirhemy arabskie (AED), dolary australijskie (AUD), dolary kanadyjskie (CAD), korony czeskie (CZK), forinty węgierskie (HUF), szekle izraelskie (ILS).

Revolut za darmo

Jeśli chociaż trochę podróżujesz, opłaci Ci się bezpłatnie zarejestrować i dołączyć do Revolut. Jeśli ktoś za granicą ukradnie Ci kartę Revolut, będzie ona dla niego bezwartościowa. Zablokowanie jej w aplikacji zajmie Ci tylko chwilę. Poza tym możesz ustawić ją w taki sposób, że karta może być aktywan tylko w okolicach miejsca, gdzie znajdujesz się Ty i Twój telefon.

 • Kliknij na poniższy link, Revolut wyśle Ci kartę za darmo!

Załóż Revolt za darmo TUTAJ

Co w przypadku jeśli będziesz chciał przestać używać usługę Revolut? Kwotę, która Ci została możesz bez opłat przelać na swoje konto bankowe. W naszej redakcji założyliśmy Revolut i przyznajemy – nie możemy wyobrazić sobie już podróżowania bez „mini kantoru” Revolut!


Specjalne znizki dla naszych czytelników

 • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
 • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
 • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

 • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top