Connect with us
Klasa biznes Austrian Airlines, fot. austrian.com

Artykuły

Klasa biznes Austrian Airlines: latająca kawiarnia

Klasa biznes Austrian Airlines: latająca kawiarnia

Chociaż Austria nie jest sąsiadem Polski, dzięki współpracy z LOT-em pasażerowie mogą skorzystać z code-sharerowych lotów z Warszawy do Wiednia i skorzystać z bogatej oferty połączeń Austrian Airlines do całego świata. Dzięki ich wygodnym cenom możesz lecieć do wielu destynacji, w konkurencyjnych cenach w klasie biznes. Co Cię czeka na pokładzie Austrian Airlines w klasie biznes?

Wykwintne menu, komfortowe siedzenia i raj dla miłośników kawy – zobacz jak wygląda podróż w klasie biznes Austrian Airlines.

Podróż zaczyna się na lotnisku

Co tak napić się świeżo wyciskanego soku z pomarańczy, zjeść przekąskę i wznieść toast na udaną podróż samolotem? Pasażerowie klasy biznes mający bilety Austrian Airlines mogą skorzystać z saloników biznesowych na całym świecie – Austrian Airlines należący do Star Alicante ma swoich partnerów w setkach miejsc na całym świecie. 

Salonik biznesowy Austrian we Wiedniu

Pasażerowie klasy biznes mogą skorzystać na wiedeńskim lotnisku z kilku saloników biznesowych. Specjalna strefa relaksu i restauracyjna oraz do pracy pozwoli na załatwienie ostatnich spraw i odpoczynek przed lotem. A to wszystko w towarzystwie sztuki – w salonikach powieszone są obrazy austriackich malarzy: Schiele, Klimta i Romako.

Austrian Airlines Senator Lounge, Wien 16.02.2018, fot. Austrian Airlines/Michèle Pauty

Bagaż w klasie biznes Austrian Airlines

Bagaż podręczny: pasażer klasy biznes Austrian Airlines może zabrać ze sobą na pokład 2 sztuki bagażu podręcznego o wymiarach 55x40x23 cm i wadze do 8 kg.

Bagaż rejestrowany: pasażer klasy biznes Austrian Airlines może nadać do luku bagażowego dwie walizki każda o wadze 32 kg (loty w ramach Europy i międzykontynentalne).

Siedzenie w klasie biznes Austrian Airlines

Dizajn kabiny klasy biznes jest luksusowy, przemyślany i funkcjonalny. Kolory nawiązują do austriackiej flagi oraz samej linii lotniczej – przeważa czerwony i biały, niebieskie elementy dają poczucie spokoju i komfortu. Fotele w klasie biznes są w pełni rozkładane – pasażer może zamienić swoją przestrzeń na mini biuro, wygodne miejsce do relaksu i sypialnię. Jeśli podczas lotu poczuć jakieś wibracje, to może oznaczać tylko jedno – przez przypadek została włączona funkcja masażu fotelu ;).

Klasa biznes Austrian Airlines, fot. austrian.com
Klasa biznes Austrian Airlines, fot. austrian.com

Miłym podarunkiem dla podróżujących klasą biznes są kosmetyczki z najbardziej potrzebnymi akcesoriami.

Klasa biznes Austrian Airlines, fot. austrian.com
Klasa biznes Austrian Airlines, fot. austrian.com

Program rozrywkowy na pokładzie Austrian Airlines

350 godzin filmów, seriali i programów telewizyjnych – w czasie lotu można wybierać spośród najnowszych propozycji kinowych, ale również sprawdzonych komedii, które nawet po kilkukrotnym obejrzeniu się nie znudzą. Wysokiej jakości słuchawki wygłuszające zwiększają komfort podróży.

Jedzenie w klasie biznes: podniebna kawiarnia 

Czym byłaby podróż bez wykwintnych posiłków? Austrian Airlines oferuje 14 różnych dań, które są nie tylko mięsne, ale również wegetariańskie i uwzględniające różne nietolerancje żywieniowe. Menu podczas lotu klasą biznes wygląda następująco: pierwsze podawane są przystawki i zupa, potem pasażerowie mają do wyboru jedno z trzech typów dań głównych, w trakcie lotu są serwowane napoje bezalkoholowe i alkoholowe (w tym wysokiej jakości wina). Przekąska? Do wyboru te najlepsze sery i desery.

Klasa biznes Austrian Airlines, fot. austrian.com
Klasa biznes Austrian Airlines, fot. austrian.com

Miłośnicy kawy nie muszą się martwić, że ta w samolocie będzie niesmaczna – Kaffeehaus mit Flügeln, czyli podniebna kawiarnia na pokładzie Austrian Airlines serwuje 10 rodzajów wiedeńskich kaw.

Klasa biznes Austrian Airlines, fot. austrian.com
Klasa biznes Austrian Airlines, fot. austrian.com

Fotografie: www.austrian.com


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top