Connect with us
Dubaj, ZEA

Artykuły

Dubaj staje się hitem podróżniczym

Dubaj staje się hitem podróżniczym

Początek roku 2021 dla wielu z nas będzie przełomowym. Pojawienie się szczepionki i jej stopniowe zastosowanie daje nadzieję na powrót do podróży. Wiele krajów pod kątem zdrowia i ochrony mieszkańców oraz turystów zrobiło bardzo dużo. Coraz więcej z nich zaczyna się otwierać. Dubaj jest przykładem miasta, który przeżywa aktualnie boom turystyczny. Miasto przeżywa obecnie boom turystyczny. Odwiedzający mogą tu korzystać z otwartych hoteli, barów i restauracji. Linie lotnicze zachęcają do podróży oferując ubezpieczenia.

Dubaj –  TOP kierunek turystyczny 

Od maja 2020 Dubaj zaczął powoli otwierać się na turystów. Podróżujących nie odstraszyła konieczność wykonania przed lotem testu RT-PCR. Od listopada ubiegłego roku zainteresowanie noclegami w hotelach w Dubaju zaczęło znacząco rosnąć. W grudniu nawet hotele przy plaży osiągnęły 90% obłożenie.

Starając się zapewnić bezpieczeństwo i zdrowie, Dubaj uruchomił program szczepień, którego celem jest zaszczepienie około 70 procent populacji przeciwko COVID-19 w 2021 roku.

Loty do Dubaju

Dubaj – warunki podróży

Emirates: Kompleksowe ubezpieczenie podróżne

Kompleksowe ubezpieczenie podróżne oferowane przez Emirates jest automatycznie dodawane do każdego biletu linii zakupionego między 1 grudnia 2020 a 31 marca 2021.

Ochrona jest ważna przez okres Twojej podróży w obie strony (lub przez 365 dni od daty wylotu z kraju, w którym rozpoczynasz podróż, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). Jeśli lecisz tylko w jedną stronę, ochrona przestaje obowiązywać 48 godzin po przylocie do ostatecznego portu docelowego. Ochrona w zakresie wydatków w związku z nagłymi sytuacjami natury medycznej i obowiązku odbycia kwarantanny za granicą przestaje obowiązywać 31 dni po przylocie do ostatecznego portu docelowego.

Źródło: Financial Times


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top