Connect with us
Samolot Ryanair,

TOP oferty

Ryanair będzie latać między Warszawą a słowackimi Koszycami

Ryanair będzie latać między Warszawą a słowackimi Koszycami

Trzy razy z tygodniu chce latać Ryanair między Warszawą (lotnisko Modlin) a Koszycami, drugim co do wielkości miastem na Słowacji. Będzie konkurował na tej trasie z polskim LOT-em, który planuje wznowić loty pod koniec marca 2021.

Ryanair poleci do Koszyc

Irlandzka tania linia lotnicza zacznie latać na trasie Warszawa Modlin – Koszyce pod koniec marca 2021. Loty są zaplanowane 3 razy w tygodniu – we wtorki, czwartki i soboty.

Ryanair uruchomi tym samym czwarte połączenie ze Słowackiego lotniska. Do teraz lata (lub tymczasowo zawiesił połączenia) do Pragi, Liverpoolu oraz Londynu Stansted.

Koszyce to drugie największe miasto na Słowacji,
Koszyce to drugie największe miasto na Słowacji, fot. Iovan Paul Pixabay

Bilety lotnicze do Koszyc

Loty do Koszyc


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (2 votes)
//
To Top