Connect with us
British Airways, fot. cedarjet201 Pixabay

Artykuły

Gromadzenie mil za loty: program Avios

Gromadzenie mil za loty: program Avios

Aktywne uczestnictwo w programach lojalnościowych linii lotniczych pozwala na wykorzystanie zgromadzonych mil na zdobycie konkretnego statusu, który pozwala na bardziej komfortową podróż lub wykorzystanie na inne loty. Jakie są korzyści z założenia konta w Avios? Czy można gromadzić mile kupując bilety w biurze lub poprzez agencje podróży?

Gromadzenie mil Avios

Za każdy lot z British Airways, Iberii i partnerskich linii lotniczych z sojuszu One World możesz gromadzić mile. Ich ilość zależy od trasy lotu, rodzaju taryfy, klasy (np. ekonomicznej) oraz danego poziomu członkostwa (posiadania danego statusu w liniach lotniczych). Za każdy nawet najtańszy lot można uzyskać mile lotnicze. Mile można zbierać również u partnerów linii lotniczych.

Bilety kupione przez agencje podróży a mile lotnicze

Za bilet lotniczy kupiony poprzez biuro lub agencję podróży możesz uzyskać mile lotnicze. Wystarczy, że w trakcie rezerwacji biletu lotniczego na flipo.pl w komentarzu zostawisz informację nt. numeru karty i programu lojalnościowego. Możesz to zrobić również korzystając z odpowiedniej opcji w Zarządzaniu zamówieniem -> Usługi dodatkowe -> Inne usługi dodatkowe -> Karta mil.

Zarządzanie zamówieniem, flipo.pl

Co można zyskać za uzbierane mile w programie Avios

Za uzbierane mile można zarezerwować bezpłatnie (lub w kombinacji mile + gotówka) kolejne loty, podwyższyć klasę rezerwacyjną, wykorzystać je u partnerów linii lotniczych. Mile możesz wymienić np. rezerwację hotelu lub samochodu.

Partnerzy Avios

Mile Avios można gromadzić u partnerów linii lotniczych Avios. Są to m.in.hotele, sklepy online i outlet, wypożyczalnie samochodów.

Konto Avios

Konto Avios założysz na stronie avios.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top