Connect with us
Emirates, fot. k z Unsplash

Artykuły

Gromadzenie mil za loty Emirates i partnerów

Gromadzenie mil za loty Emirates i partnerów

Aktywne uczestnictwo w programach lojalnościowych linii lotniczych pozwala na wykorzystanie zgromadzonych mil na zdobycie konkretnego statusu, który pozwala na bardziej komfortową podróż lub wykorzystanie na inne loty. Jakie są korzyści z założenia konta w Emirates Skywards? Czy można gromadzić mile kupując bilety w biurze lub poprzez agencje podróży?

Gromadzenie mil Emirates i flydubai

Za każdy lot z Emirates lub flydubai możesz gromadzić mile. Ich ilość zależy od trasy lotu, rodzaju taryfy, klasy (np. ekonomicznej) oraz danego poziomu członkostwa. Za każdy nawet najtańszy lot można uzyskać mile lotnicze. Mile można zbierać również u partnerów linii lotniczych (np. rezerwując hotel można otrzymać mile do programu).

Bilety kupione przez agencje podróży a mile lotnicze

Za bilet lotniczy kupiony poprzez biuro lub agencję podróży możesz uzyskać mile lotnicze. Wystarczy, że w trakcie rezerwacji biletu lotniczego na flipo.pl w komentarzu zostawisz informację nt. numeru karty i programu lojalnościowego. Możesz to zrobić również korzystając z odpowiedniej opcji w Zarządzaniu zamówieniem -> Usługi dodatkowe -> Inne usługi dodatkowe -> Karta mil.

Zarządzanie zamówieniem, flipo.pl

Co można zyskać za uzbierane mile w Emirates Skywards?

Za uzbierane mile można zarezerwować bezpłatnie (lub w kombinacji mile + gotówka) kolejne loty, podwyższyć klasę rezerwacyjną, otrzymać bilety na wydarzenia kulturalne i sportowe lub m.in. wymienić na je vouchery na usługi i produkty partnerów Emirates.

Poziomy członkostwa Emirates Skywards

Emirates Skywards posiada 4 poziomy członkostwa: Blue, Silver, Gold i Platinum. Przejście do wyższego poziomu odbywa się poprzez ubieganie konkretnej ilości w danym programie lub odbycie wymaganej ilości lotów. Status członkostwa umożliwia np. otrzymanie bonusowych mil, możliwość korzystania z bezpłatnego Wi-Fi lub zwiększenie limitu bagażowego.

Partnerzy Emirates Skywards

Mile Skywards można gromadzić u partnerów linii lotniczych Emirates. Są to m.in. banki, hotele, sklepy i wypożyczalnie samochodów.

Konto Emirates Skywards

Konto Emirates Skywards założysz na stronie emirates.com.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (2 votes)
//
To Top