Connect with us
Hanoi, Wietnam

Artykuły

Bilety Multicity od Flipo.pl: zapłać mniej, zobacz więcej dzięki naszym travel dizajnerom

Bilety Multicity od Flipo.pl: zapłać mniej, zobacz więcej dzięki naszym travel dizajnerom

Dookoła świata albo dookoła Francji? Albo dookoła świata z przesiadką w Paryżu? A może lepiej dookoła Francji z wycieczką do Algierii? Dzięki biletom multicity przygotowanym przez naszych travel dizajnerów we Flipo.pl ograniczenia nie istnieją, wystarczy Twoja wyobraźnia, elastyczność i chęci.

Jednym z najnowszych trendów w podróżowaniu jest kombinacja różnych lotów i linii lotniczych, dzięki czemu możesz dostać się na drugi koniec świata za niewielkie pieniądze. Mówimy tu na przykład o łączeniu lotów tradycyjnych przewodników z liniami niskobudżetowymi. Żeby mieć super bilety trzeba poświęcić temu trochę czasu, jeśli więc nie chcesz spędzić długich godzin na poszukiwaniach tego właściwego biletu, skorzystaj z naszego produktu.

Aktualne oferty Multicity od Flipo.pl

Twoje preferencje, nasze doświadczenie

Podczas gdy Ty dopiero zaczynasz sobie zadawać pytania, nasi travel dizajnerzy znają już na nie odpowiedzi. Kiedy? Gdzie? Z kim? Na ile? Za ile? Wszystko zależy od Twoich preferencji, finansów i czasu, kiedy możesz udać się na urlop. Wystarczy, że wybierzesz z naszej szerokiej oferty biletów multicity. Albo daj znam znać o czym myślisz, przygotujemy ofertę szytą na miarę. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz.

Nasi travel dizajnerzy to najlepsi agenci, którzy dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu wiedzą co w trawie piszczy. Ich intuicji nie zastąpi żaden robot czy algorytm. Potrafią polecić różne kombinacje lotów w sezonie w przyjacielnej cenie, przewidzieć czy cena może się zmienić i zaoferować najlepsze rozwiązania. Możesz się ich spytać również o pogodę w danej destynacji, pomysły na wycieczki w okolicy lub najlepszą pamiątkę z wakacji.

Doradzą w kwestii transferu lub check-inu. Wiedzą, że każdy przewoźnik ma inne zasady dotyczące limitu bagażu. Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy potrafią polecić alternatywne rozwiązania lotów w inne dni, dzięki którym zaoszczędzą Ci setki złotych oraz uprzyjemnią wymarzoną podróż.

Sztokholm, Londyn, Sydney albo Manila

Aktualne oferty Multicity od Flipo.pl

Jednymi z najpopularniejszych kombinacji biletów multicity są portugalskie Azory, Malediwy i Ameryka Północna. Niemniej interesująca jest podróż dookoła świata. Myślisz, że trzeba mieć worek pieniędzy, żeby się w nią udać? Przekonaj się, że tak nie jest. Nie leciałeś nigdy w klasie biznes? Nasi travel dizajnerzy mogą polecić Ci niektóre loty w wyższej klasie, które Cię nie zrujnują.

Lodowiec Skaftafell, Vatnajokull National Park, Islandia
Lodowiec Skaftafell, Vatnajokull National Park, fot. Anna Om Dreamstime.com

Podczas podróży z Flipo.pl możesz myśleć o tym, co jest najważniejsze – o przyjemnie upływającym czasie w przepięknych destynacjach. Bez stresu, nerwówki. Jeśli któryś z lotów zostanie zmieniony lub anulowany, nasi agenci w Twoim imieniu skontaktują się z daną linią lotniczą i zaproponują Ci alternatywne możliwości, nie zostaniesz na lodzie.

Wydaj mniej, zobacz więcej

Dwa tygodnie w jednym resorcie? Wybierając nowoczesne podróżowanie doświadczysz wielu rzeczy i zobaczysz wiele miejsc. Podróż dookoła świata nie musi Ci zająć 80 dni. Dzięki biletom multicity możesz korzystać z każdej chwili, komfortowo się przemieszczać między różnymi destynacjami. Travel dizajnerzy znajdą dla Ciebie idealną podróż, którą będziesz długo wspominał.

Nie wybrałeś z naszej oferty?

Zainteresowała Cię oferta, ale nie widzisz swoich wymarzonych destynacji? Wystarczy, że wypełnisz formularz, pozostaw informację gdzie byś chciał lecieć i kiedy, nasi agencji przygotują kombinację lotów.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (4 votes)
//
To Top