Connect with us
Pozzuoli - w oddali góruje Wezuwiusz, Neapo

Artykuły

Neapol: test na COVID-19 dla każdego przylatującego turysty

Neapol: test na COVID-19 dla każdego przylatującego turysty

Po tym, jak południowowłoski region Kampania stał się pierwszym włoskim regionem, który nakazuje nosić publicznie maseczki, nadchodzi kolejna nowość – test COVID-19 dla wszystkich zagranicznych turystów, którzy przylecą do Neapolu. Nowe rozporządzenie zostało wprowadzone 28 września. Zgodnie z nim każdy, kto przyleci na lotnisko Neapol Capodichino będzie testowany pod kątem COVID-19.

Test na nowy koronawirus po lądowaniu w Neapolu

Po wylądowaniu turystom zostaną wykonane testy molekularne (PCR) lub testy antygenowe. W ten sposób region reaguje na wzrost liczby nowych przypadków importowanych z zagranicy.

„Konieczne jest rozpoczęcie bardzo surowych kontroli dla tych, którzy przyjeżdżają z zagranicy. Zwłaszcza z krajów, w których odnotowuje się znaczny wzrost liczby pozytywnych przypadków”- powiedział gubernator regionu Vincenzo De Luca.

Testy mają być bezpłatne. 

Źródło: thelocal.it


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top