Connect with us
Podróże

Artykuły

Last Mynyt, Rabacik albo San Escobar? Te wyspy musisz zobaczyć!

Last Mynyt, Rabacik albo San Escobar? Te wyspy musisz zobaczyć!

Szukasz nietypowego miejsca na urlop? Zaskocz wszystkich i leć na przepiękną Last Mynyt, za bezcen spędź niezapomniane wakacje na Rabaciku i zakochaj się w San Escobar!

Last Mynyt

Przepiękna wyspa Last Mynyt to jedyna POLSKA WYSPA na Morzu Śródziemnym. Każda osoba, która kupi wycieczkę na Last Mynyt otrzyma dzień przed rozpoczęciem turnusu kopertę z szyfrowanymi instrukcjami i specjalnym testem. Według informacji osób, którym udało się rozwiązać test (przypominający maturę z rozszerzonej geografii), ułożyć w ciągu 10 minut 1000 puzzli, zaśpiewać hymn Polski i zapakować się bez przekroczenia wagi i wymiarów limitu bagażu (nie ma możliwości dokupienia nadwagi bagażu). Każdemu komu się to uda rozwiązać dodatkowo X nieznanych zadań gwarantowane są niezapomniane wakacje, z nieograniczonym dostępem do baru, piaszczystej plaży i programu “Pamiętniki z wakacji”.

Podróże, grafika, fot. Thanks for your Like donations welcome Pixabay
Last Mynyt to idealny kierunek na wakacje!

Rabacik

Szukasz kierunku swoich snów? W portfelu masz już tylko zdjęcie swojego psa, ewentualnie wróżbę/złotą myśl z chińskiego ciasteczka “Akceptuj cookie na każdej stronie w Internecie”? Nie musisz się bać o żadne opłaty, nie potrzeba żadnych kredytów! Rabacik to miejsce, gdzie każdy, nawet dusigrosz, będzie czuj się jak Pan Życia! Jest tylko jeden warunek! Przez tydzień na swoim profilu na facebooku musisz zamieszczać wideo na którym sylabizujesz najpopularniejsze polskie popowe piosenki (TOP 100).

Podróże, grafika, fot. DarkmoonArt_de Pixabay
Rabacik to miejsce, do którego będziesz chciał wracać!

San Escobar

Odkryty w 2017 roku przez ministra spraw zagranicznych Witolda Waszczykowskiego San Escobar jest TOP kierunkiem turystycznym według światowych rankingów. Zainteresowanie wycieczką do San Escobar jest ogromne! Jak informują uznawane portale, prawdopodobieństwo wygrania lotu w loterii, który umożliwia zwiedzenie San Escobar to 1 do 100000 milionów. Nie poddawaj się jednak, jeśli Ci się uda, będziesz mógł poszczycić się ekskluzywną selfie na swoim profilu na portalach społecznościowych z plaży Esperal i możliwość bezpłatnego uczestnictwa w wyścigach na torze Tortilla. Wizyta w Santo Subito, stolicy San Escobar na długo zostanie w Twojej pamięci, podobnie jak dolina Norteno Banderas.

PS Nasza wyszukiwarka lotów umożliwia wyszukanie połączenia tylko WYBRANYM. My niestety nie należymy do tej grupy i od 11 stycznia 2017 roku pojawia się nam taki wynik:

Fyrst Mynyt

Siostrzana wyspa Last Mynyt. Niestety przed laty w wyniku ugody jeszcze w starożytności za czasów Rzymian Fyrst Mynyt należy obecnie do innego państwa. Niestety wikipedia milczy na temat prawdziwego właściciela wyspy, dlatego też nie możemy w 100% gwarantować czy podczas pobytu na Fyrst Mynyt obywatele Polski mogą liczyć na specjalną zniżkę na zakupy w Biedronoss. Niektórzy nasi klienci, którzy nie chcą podawać swoich prawdziwych imion i nazwisk i płci i innych rzeczy twierdzą, że wysokość zniżki w owym sklepie na olejek do opalania zależy od ilości posiadanych złotych zębów. Poza tym Fyrst Mynyt może poszczycić się oszałamiającą ilością punktów do robienia zdjęć z kijkiem. Na każdym kroku, na każdym drzewie zainstalowane są kijki do zdjęć z dostępem do internetu! Wow!

Podróże, grafika, fot. Lorri Lang Pixabay
Na Fyrst Mynyt nie będziesz się nudzić!

Prima Aprilis

Uwaga, uwaga! Tylko dzisiaj możesz wziąć udział w konkursie i wygrać honorowy tytuł nadawany szczególnie zasłużonym osobom na Prima Aprilis. Nazwa niewielkiego miasteczka pochodzi od pierwszego kwietnia i przez długie lata posiadała również kolejny człon – “Uważaj bo się pomylisz!”. Mieszkańcy Prima Aprilis w referendum przegłosowali skrócenie nazwy. Jako ciekawostkę napiszemy tylko, że za każde użycie ich nazwy (gdziekolwiek, w tv, internecie, radiu, nawet podczas rozmowy!) otrzymują oni tantiemy i czekają z niecierpliwością na pierwszego kwietnia, żeby zbogatnąć! Jak wygrać w konkursie? Wystarczy, że opiszesz najlepszy żart, który zrobiłeś komuś dzisiejszego dnia!


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (5 votes)
//
To Top