Connect with us

Artykuły

Rozdają 100 tysięcy darmowych biletów. Qatar Airway nagrodzi pracowników medycznych

Rozdają 100 tysięcy darmowych biletów. Qatar Airway nagrodzi pracowników medycznych

Czy wiesz, że 12 maja to Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek? Luksusowe linie lotnicze Qatar Airways doskonale o tym wiedzą – z tego powodu postanowiły zrobić coś niespotykanego. Od poniedziałkowego późnego wieczoru chcą rozdać 100 000 bezpłatnych biletów jako podziękowanie pracownikom służby zdrowia na całym świecie, którzy pracują na pierwszej linii w walce z koronawirusem. Wystarczy się zarejestrować za pomocą specjalnego formularza (link znajdziesz na końcu artykułu).

„Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za determinację i ciężką pracę pracowników służby zdrowia na całym świecie, którzy troszczyli się o ludzi w tych trudnych czasach. Ich heroiczna demonstracja, poświęcenie i profesjonalizm uratował już setki tysięcy istnień ludzkich na całym świecie” – powiedział Akbar Al-Baker, dyrektor generalny Qatar Airways w oświadczeniu na stronie internetowej Qatar Airways.

Kto może dostać darmowy bilet od Qatar Airways?

Zarejestrować się mogą pracownicy służby zdrowia – lekarze, pielęgniarki, technicy laboratoryjni, badacze kliniczni i farmaceuci – z każdego kraju na świecie będą uprawnieni do otrzymania bezpłatnego biletu. Jednak w celu zapewnienia uczciwej i przejrzystej procedury składania wniosków każdy kraj ma do dyspozycji określoną pulę biletów. 

Liczba biletów będzie zależeć od liczby ludności kraju – największe kraje oczywiście otrzymają najwięcej bezpłatnych biletów. Wybrani pracownicy pierwszej linii będą mogli zarezerwować do dwóch bezpłatnych biletów powrotnych w klasie ekonomicznej dokądkolwiek zechcą

Ponadto wszyscy ci pracownicy służby zdrowia otrzymają 35% zniżki na produkty bezcłowe na międzynarodowym lotnisku w Doha (HIA) Hamad International Airport.

Dostaną elastyczne bilety

Personel medyczny może zarezerwować bezpłatny bilet w dowolnym momencie do 26 listopada. Bilety są również elastyczne, co oznacza, że jeśli lekarz nie będzie w stanie podróżować, będzie mógł zmienić termin.

“Nie ma słów ani gestów, które mogłyby odpłacić za działania tych odważnych ludzi. Mamy nadzieję, że nasza oferta bezpłatnych biletów Qatar Airways pozwoli im przynajmniej cieszyć się zasłużonymi wakacjami, odwiedzać rodzinę i przyjaciół lub jakieś ciekawe miejsce”- Qatar Airways.

  • Okres rezerwacji: od wieczoraj 11 maja 2020 do 31 lipca 2020.
  • Okres podróży: od 26 maja do 10 grudnia 2020.

Gdzie możesz zgłosić swojego bohatera?

Pracownicy służby zdrowia z całego świata mogą zarejestrować się bezpośrednio na stronie internetowej Qatar Airways między 11 maja (23:00) a 18 maja (22:59). Posiadacze bezpłatnych biletów będą zawsze ogłaszani następnego dnia.

  • Pracownik medyczny, który otrzyma bilet (lub dwa – dla siebie i osoby towarzyszącej) będzie musiał uiścić opłaty lotniskowe.
  • Qatar Airways może odmówić wejścia na pokład lub anulować bilet jeśli doszło do np. sfałszowania dokumentów.

Źródło informacji: Forbes.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top