Connect with us
Jezioro Garda, Lombardia Włochy

TOP oferty

Mediolan na wakacje: bilety od 142 zł + hotel nad jeziorem Garda od 249 zł/noc

Mediolan na wakacje: bilety od 142 zł + hotel nad jeziorem Garda od 249 zł/noc

Wybierz się do Lombardii, zrób zakupy w stolicy mody, Mediolanie, przespaceruj się po historycznym centrum Bergamo oraz zaurocz się małymi miejscowościami nad jeziorami. O atrakcjach jeziora Como i Bergamo przeczytasz również u nas. Region jest tak piękny i różnorodny, że z pewnością będziesz chciał przedłużyć pobyt tutaj na dłużej.

My proponujemy nocleg nad przepięknym jeziorem Garda, największym we Włoszech, w tafli jeziora podziwiając otaczające górskie szczyty.

Przedłużony weekend w Lombardii w czerwcu: 9-12.06 od 142 zł/osoba:

Tanie loty do Mediolanu na flipo.pl

Kalendarz lotów z Katowic do Mediolanu od 142 zł

Ceny biletów ulegają częstym zmianom.

Do Mediolanu można polecieć również z Berlina, Gdańska, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia.

Bilety do Mediolanu ZAREZERWUJESZ od 142 zł

Limit bagażu w Wizzair

Pasażer może zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego do 10 kg 40x30x20 cm, który zostaje umieszczony pod poprzedzającym fotelem. Przy rezerwacji na flipo.pl można wykupić dodatkowo opcję pierwieństwa wejścia i bagaż rejestrowany.

Limit bagażu w Ryanair

Pasażer może zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego do 5 kg 20x40x25 cm, który zostaje umieszczony pod poprzedzającym fotelem. Przy rezerwacji na flipo.pl można wykupić dodatkowo opcję pierwieństwa wejścia i bagaż rejestrowany.

Propozycja hotelu nad jeziorem Garda

B&B Miramonti znajdziesz w Tignale, na zachodnim wybrzeżu Gardy. Goście chwalą obsługę obiektu oraz śniadania, które wliczone są w cenę. Z okien widać pobliskie górskie szczyty oraz jezioro. Cena za noc to 250 zł/para. W każdym pokoju jest prywatna łazienka. Jeśli podróżujesz ze swoim pieskiem, nie będzie problemu, żeby i on spędził z Tobą urlop nad jeziorem Garda.

Tanie hotele na flipo.pl
Tanie hotele na flipo.pl
Click to comment
To Top