Connect with us
Plaże na Martynice

TOP oferty

Loty na Karaiby: Martynika i Gwadelupa od 1999 zł

Loty na Karaiby: Martynika i Gwadelupa od 1999 zł

Fascynujący turkusowy kolor wody, zachwycające plaże i atmosfera, która mogłaby trwać wiecznie. Karaiby to setki przepięknych zakątków! Wybierz się na Martynikę lub Gwadelupę lub od razu na obie!

Tanie loty na Martynikę i Gwadelupę

  • Terminy: luty-wrzesień 2021
  • Loty z Berlina
  • Zmiana terminu: bez opłaty linii (pobierana jest ewentualna różnica w cenie biletu i opłata serwisowa Flipo)

Loty na Karaiby

  • Od podróżujących do terytoriów zamorskich wymagane jest przedstawienie negatywnego wyniku testu PCR wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przed podróżą.

Archipelag Małych Antyli oddziela Morze Karaibskie od otwartego Oceanu Atlantyckiego. Najwyższym punktem jest wulkan Montagne Pelée, który ma wysokość 1397 m n.p.m. Śladem po jego wybuchach są liczne plaże pokryte czarnym popiołem i pyłem.

Plaże na Martynice,
Plaże na Martynice, fot. Daniel Hjalmarsson Unsplash
Wulkan Montagne Pelée na Martynice
Wulkan Montagne Pelée na Martynice, fot. orythys Pixabay

Wraz z Martyniką Gwadelupa są zamorskimi departamentami Francji. Gwadelupa, podobnie jak Martynika zostały odkryte w 1493 roku przez Krzysztofa Kolumba. Największa wyspa – Gwadelupa składa się z dwóch części: zachodnią Grande-Terre i wschodnią Basse-Terre, które dzieli kanał nazywany Rio Salado. W zachodniej części przeważają wzniesienia górskie, znajduje się tu równocześnie najwyższy szczyt – wulkan Soufrière, znajdują się tu też imponujące wodospady. Basse-Terre jest nizinna. 

Wodospad Les chutes du Carbet na Gwadelupie,
Wodospad Les chutes du Carbet na Gwadelupie, fot. Tony COCO-VILOIN Unsplash
Plaże na Gwadelupie,
Plaże na Gwadelupie, fot. Ben Lescure Pixabay

Noclegi: Martynika

Na Flipo zarezerwujesz wszystko w jednym miejscu. Prócz samego lotu możesz wybrać z bogatej oferty naszego partnera, Booking i wybrać te najlepsze hotele na Martynice. Zobacz ofertę noclegów na Martynice w korzystnych cenach.

Noclegi: Gwadelupa

Zobacz ofertę noclegów na Gwadelupie w korzystnych cenach.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (2 votes)
//
To Top