Connect with us
Plaże na Martynice

TOP oferty

Loty na Karaiby: bezpośrednio na Martynikę i Gwadelupę od 1149 zł

Loty na Karaiby: bezpośrednio na Martynikę i Gwadelupę od 1149 zł

Fascynujący turkusowy kolor wody, zachwycające plaże i atmosfera, która mogłaby trwać wiecznie. Karaiby to setki przepięknych zakątków! Wybierz się na Martynikę lub Gwadelupę lub od razu na obie! Bezpośrednie loty na Karaiby: na Martynikę i Gwadelupę z Paryża realizowane są przez linie lotnicze Air Caraibes.

Advertisement

Tanie loty na Karaiby zarezerwujesz w wybranych terminach od września do czerwca.

Tanie loty na Martynikę i Gwadelupę

Loty na Karaiby

Archipelag Małych Antyli oddziela Morze Karaibskie od otwartego Oceanu Atlantyckiego. Najwyższym punktem jest wulkan Montagne Pelée, który ma wysokość 1397 m n.p.m. Śladem po jego wybuchach są liczne plaże pokryte czarnym popiołem i pyłem.

Plaże na Martynice,
Plaże na Martynice, fot. Daniel Hjalmarsson Unsplash
Wulkan Montagne Pelée na Martynice
Wulkan Montagne Pelée na Martynice, fot. orythys Pixabay

Wraz z Martyniką Gwadelupa są zamorskimi departamentami Francji. Gwadelupa, podobnie jak Martynika zostały odkryte w 1493 roku przez Krzysztofa Kolumba. Największa wyspa – Gwadelupa składa się z dwóch części: zachodnią Grande-Terre i wschodnią Basse-Terre, które dzieli kanał nazywany Rio Salado. W zachodniej części przeważają wzniesienia górskie, znajduje się tu równocześnie najwyższy szczyt – wulkan Soufrière, znajdują się tu też imponujące wodospady. Basse-Terre jest nizinna. 

Wodospad Les chutes du Carbet na Gwadelupie,
Wodospad Les chutes du Carbet na Gwadelupie, fot. Tony COCO-VILOIN Unsplash
Plaże na Gwadelupie,
Plaże na Gwadelupie, fot. Ben Lescure Pixabay

Noclegi: Martynika

Na Flipo zarezerwujesz wszystko w jednym miejscu. Prócz samego lotu możesz wybrać z bogatej oferty naszego partnera, Booking.com i wybrać te najlepsze hotele na Martynice. Zobacz ofertę noclegów na Martynice w korzystnych cenach.

Noclegi: Gwadelupa

Zobacz ofertę noclegów na Gwadelupie w korzystnych cenach.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Click to comment
//
To Top