Connect with us
Skrzyżowanie Shibuya w Tokio, Japonia

TOP oferty

Tokio: bilety z Warszawy od 2379 zł + noc w hotelu kapsułowym

Tokio: bilety z Warszawy od 2379 zł + noc w hotelu kapsułowym

Tokio jest stolicą Japonii i jedną z największych metropolii na świecie. Zamieszkuje tu ponad 13 milionów osób. Miasto kontrastów, gdzie historyczne drewniane budynki i świątynie sąsiadują z nowoczesnymi wieżowcami, gdzie technologia miesza się z tradycją.

Tydzień w Tokio: 23-31.10: od 2379 zł/osoba:

Tanie bilety na flipo.pl

Bilety do Tokio z Warszawy od 2379 zł

Propozycja hotelu w Tokio

Tokio to miasto kontrastów, proponujemy więc wypróbować to na własnej skórze. Hotel kapsułowy to interesująca opcja, którą warto spróbować chociaż na jedną noc. W niektórych kapsułach umieszczony jest np. telewizor. Oferowane są osobne kapsuły dla kobiet i mężczyzn. Każda z nich jest klimatyzowana i bezpłatnym dostępem do internetu. Ceny w **nine hours Shinjuku-North zaczynają się od 158 zł za noc.

Tanie hotele na flipo.pl
Tanie hotele na flipo.pl

Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top