Connect with us
Zakazane Miasto w Pekinie,

Artykuły

USA wstrzymają wszystkie loty do Chin od 16 czerwca

USA wstrzymają wszystkie loty do Chin od 16 czerwca

Stany Zjednoczone zawieszą loty chińskich linii lotniczych od 16 czerwca. Stało się tak po tym, jak Pekin nie zezwolił amerykańskim przewoźnikom Delta Air Lines i United Airlines na wznowienie lotów do Chin. Kraje będą nadal negocjować.

Loty z USA do Chin

Zakaz takich lotów wydany przez prezydenta Donalda Trumpa będzie dotyczył linii Air China, China Eastern Airlines, China Southern Airlines i Xiamen Airlines.

Air China realizuje aktualnie raz w tygodniu połączenie z Pekinu do Los Angeles i z powrotem do stolicy Chin.

China Eastern Airlines lata raz w tygodniu między Szanghajem a Nowym Jorkiem (JFK).

China Southern obsługuje lot tylko raz w tygodniu – z Kantonu do Los Angeles, a Xiamen Airlines obecnie lata Boeing 787 raz w tygodniu między Xiamen a Kalifornią (Los Angeles) w Chinach.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top