Connect with us

Artykuły

Weryfikacja Ryanair przez Flipo – instrukcja

Weryfikacja Ryanair przez Flipo – instrukcja

Dobra wiadomość dla wszystkich podróżnych jest taka, że ​​bezpieczeństwo zakupu biletów lotniczych przez Internet jest dziś najwyższe w historii. Dlatego też możesz spotkać się z terminem weryfikacja klienta przed wylotem do miejsca docelowego, gdy potrzebujesz zweryfikować swoją tożsamość w celu możliwości dodania bagażu/innych produktów lub w celu odprawy online. Dzieje się tak szczególnie w przypadku przewoźnika Ryanair. W jaki sposób dokonać takiej weryfikacji klienta dla biletów zakupionych poprzez Flipo? Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po weryfikacji.

Weryfikacja Ryanair przez Flipo jest szybka i bezpłatna

Proces weryfikacji dotyczy tylko części pasażerów, którzy są o tym wcześniej poinformowani drogą e-mailową. Jak postępować w przypadku, jeśli dotyczy to również Ciebie? Nie martw się, jeśli otrzymałeś od nas e-mail z informacją o niezbędnej weryfikacji, my we Flipo z przyjemnością przeprowadzimy Cię przez weryfikację i pomożemy w całym procesie. Oczywiście za darmo. Wystarczy odpowiedzieć na e-mail podany powyżej.

Dlaczego warto kupować bilety na Flipo zamiast na stronie przewoźnika?

  • Odfiltrujemy niepotrzebne e-maile i zajmiemy się wszystkim, czego potrzebujesz.
  • Weryfikacja nie jest przeszkodą, możesz to zrobić w kilku prostych krokach, a jeśli nie, pomożemy Ci i poprowadzimy.
  • Weryfikację możesz uzyskać przy rezerwacji nawet jeśli kupisz bilet bezpośrednio w Ryanair – ale oni Ci w tym nie pomogą.

Typy weryfikacji 

Weryfikacja standardowa – proces trwa do 7 dni, ale jest bezpłatny. Twój podpis weryfikowany jest z podpisem i danymi znajdującymi się na Twoim dokumencie podróży (dowodzie osobistym). 

Weryfikacja ekspresowa – proces trwa kilka minut i polega na weryfikacji danych biometrycznych z danymi (zdjęciem) znajdującymi się w dokumencie podróży (dowodzie osobistym). Opłata wynosi 0,59 €, którą należy uiścić przed samą weryfikacją (następnie masz 5 prób weryfikacji).

Co w przypadku braku wykonania weryfikacji?

W takim przypadku pasażer będzie musiał dokonać odprawy na lotnisku, a Ryanair pobierze z tego tytułu bezzwrotną opłatę odprawną (zgodnie z aktualnym cennikiem, czyli około 55 euro za pasażera w jedną stronę). Dlatego ważne jest, aby zakończyć proces weryfikacji z wyprzedzeniem – ale tylko wtedy, gdy wymaga tego Twoja rezerwacja.

Czy weryfikacja Rynair jest bezpieczna?

Kopia Twoich dokumentów jest wykorzystywana przez Ryanair wyłącznie w celu przeprowadzenia weryfikacji tożsamości w Twoim imieniu, zgodnie z polityką prywatności linii lotniczej. Sam Ryanair na swojej stronie internetowej stwierdza, że ​​weryfikacja danych jest w pełni zgodna z RODO i wykorzystuje wszystkie dane wyłącznie do działań niezbędnych w procesie rezerwacji i wyłącznie w trakcie procesu weryfikacji.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top