Connect with us
Rzym

Artykuły

Włochy: od 3 czerwca pozwoli na nieograniczony przejazd z krajów UE

Włochy: od 3 czerwca pozwoli na nieograniczony przejazd z krajów UE

Wprost informuje, że Włochy zaczynają stopniowo przygotowywać się do sezonu letniego. Od 3 czerwca granice kraju będą mogli przekraczać obywatele Unii Europejskiej. Nie będą musieli przejść obowiązkowej 14-dniowej kwarantanny.

Coraz lepsza sytuacja 

Włochy od 4 maja stopniowo znoszą restrykcje związane z koronawirusem. Od poniedziałku we Włoszech mogą zostać otwarte salony fryzjerskie, czy też restauracje (oczywiście zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny).

Włochy są jednym z krajów z największą ilością zakażonych osób na świecie. Aktualne statystyki są jednak coraz bardziej pozytywne. W kraju potwierdzono 223 tysiące przypadków zakażeń, około 120 tysięcy ludzi wyzdrowiało. Tendencja spadkowa pozwala na złagodzenie restrykcji.

‼️ | PILNE | ‼️3 czerwca Włochy otwierają granicę dla obywateli Unii Europejskiej. Nie będzie wymagana…

Posted by Włochy – KierunekWlochy.pl on Saturday, May 16, 2020

Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top