Connect with us

Artykuły

Wyspy Kanaryjskie bezpłatnie ubezpieczą turystów od COVID-19

Wyspy Kanaryjskie bezpłatnie ubezpieczą turystów od COVID-19

Władze Wysp Kanaryjskich podpisali ważną umowę z AXA dotyczącą ubezpieczenia turystycznego dla wszystkich, którzy zdecydują się przybyć na wyspy. Ochrona ubezpieczeniowa turystów – Hiszpanów oraz obcokrajowców jest bezpłatna. Jest ważna rok od sierpnia 2020.

Ubezpieczenie od COVID-19 na Kanarach

Umowa przewiduje zwrot kosztów leczenia, repatriacji lub przedłużenia pobytu w przypadku zachorowania na nowy koronawirus podczas pobytu na Wyspach Kanaryjskich.

Jest to jeden z pomysłów władz na promocję turystyki na wyspach.

Jedne z najbezpieczniejszych miejsc na świecie

Według WHO archipelag jest jedną z najbezpieczniejszych miejsc turystycznych na świecie pod względem ilości zakażonych osób. 

“Wyspy Kanaryjskie dokonują dalszych postępów w celu wzmocnienia i zwiększenia bezpieczeństwa i zadowolenia turystów” – Yaiza Castilla.

Umowa została podpisana 5 sierpnia 2020 przez Yaiza Castilla, dyrektor generalną Promotur Turismo de Islas Canarias i AXA Seguros.

Źródło: lonelyplanet.com, gobiernodecanarias.org

Loty do Wyspy Kanaryjskie


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top