Connect with us
Skrzydło Ryanair,

Artykuły

Ryanair: zmiana rezerwacji bez opłaty Ryanair

Ryanair: zmiana rezerwacji bez opłaty Ryanair

Ryanair poinformował dzisiaj o możliwości zmiany rezerwacji na inny termin bez pobierania opłaty serwisowej. Dotyczy to rezerwacji na podróż od 13 do 31 marca 2020.

Ryanair: zmiana rezerwacji: komunikat

Oficjalny komunikat linii lotniczych Ryanair:

Szanowny Kliencie,

Nasz rozkład lotów został ostatnio zredukowany tak, aby klienci, którzy nadal chcą podróżować, mogli to robić. W nadchodzących tygodniach spodziewamy się, że rządy poszczególnych krajów mogą wprowadzić dalsze zmiany w naszym rozkładzie lotów, wówczas wszyscy nasi klienci zostaną powiadomieni e-mailem. Będziemy nadal przestrzegać wszystkich wytycznych Śwtiatowej Organizacji Zdrowia (WHO) i Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Lotów (EASA), podporządkujemy się także wszelkim nałożonym ograniczeniom podróży.

Rozumiemy, że w tej chwili jest wiele niepewności co do podróży, więc jeśli macie Państwo rezerwację na lot w marcu, ale wolicie nie lecieć od dziś (13 marca), możecie bezpłatnie zmienić datę lotu online. Dotyczy to zarówno wszystkich istniejących jak i nowych rezerwacji do 31 marca. Ryanair chcąc zaoferować większą elastyczność rezygnuje z opłaty za zmianę rezerwacji, jeśli istnieje jednak różnica w cenie biletu, leży ona po stronie podróżnego. .

W sytuacji, gdy lot zostanie odwołany, pasażerowie będą mogli zmienić rezerwacją lub uzyskać zwrot kosztów.

Aby zmienić swoje plany podróży należyt odwiedzić sekcję Moje rezerwacjesna Ryanair.com

Pozdrawiamy,

Ryanair


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top