Connect with us

Artykuły

Tak zyskasz bezpłatne zwiedzanie Tajpej i zniżkę na Novotel na letisku od China Airlines

Tak zyskasz bezpłatne zwiedzanie Tajpej i zniżkę na Novotel na letisku od China Airlines

Tajwan oferuje bezpłatne wycieczki po Tajpej dla pasażerów tranzytowych! Z bezpłatnych półdniowych wycieczek mogą korzystać pasażerowie tranzytowi z 7–24-godzinną przesiadką przed następnym lotem przesiadkowym.

Zwiedzanie Tajpej 

Zwiedzający mają do wyboru 3 wycieczki z anglojęzycznym przewodnikiem i 3 wycieczki bez przewodnika. Mogą doświadczyć na własnej skórze miasto Tajpej, tradycyjnej sztuki i przyrody lub przygody dla smakoszy. Pasażerowie mogą zarejestrować się na wycieczkę na stronie internetowej na 10–45 dni przed wylotem.

W ten sposób Tajwan przygotował dla podróżnych niesamowity bonus – możliwość poznania tajwańskiej kultury i poznania wspaniałego smaku Tajwanu, który inspiruje ich do powrotu w przyszłości, aby poznać całe piękno wyspy.

50% zniżka w hotelu lotniskowym 

Udana współpraca pomiędzy China Airlines i Novotel rozwija się bardzo prężnie. Pasażerowie latający tajwańskimi China Airlines mogą do 29 grudnia 2023 roku skorzystać z 50% zniżki w hotelu Novotel Taipei Taoyuan Airport. 

Pasażerowie mogą łatwo dostać się na Tajwan dzięki tajwańskiemu narodowemu przewoźnikowi China Airlines, który oferuje bezpośrednie loty 4 razy w tygodniu z Wiednia i 2 razy w tygodniu z Pragi.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top