Connect with us
Laguna Balos, Kreta, Grecja

Artykuły

Aegean Airlines: bezpośrednie loty na Kretę z Warszawy od 519 zł

Aegean Airlines: bezpośrednie loty na Kretę z Warszawy od 519 zł

Od 16 maja grecka linia lotnicza Aegean Airlines uruchomi bezpośrednie połączenie z Warszawy do Heraklionu na Krecie. Będzie się ono realizowane w niedzielę i wtorek.

Loty na Kretę z Warszawy

Grecka linia prócz lotów z przesiadkami w Atenach będzie obsługiwać trasę między Warszawą a Heraklionem na Krecie. Według harmonogramu w systemie rezerwacyjnym samolot z Warszawy będzie startował o godz. 12.50, a lądowanie na Krecie jest zaplanowane na godz. 16.40 lokalnego czasu. Z Heraklionu samolot wystartuje o godz. 10.15, a na Lotnisku Chopina wyląduje o godz. 12.05.

Pierwszy lot zaplanowany jest na 16 maja 2021, połączenie będzie obsługiwane do 26 września 2021.

Część miejsc w samolocie będzie przeznaczona dla biur podróży, z oferty lotów będą mogli skorzystać również pasażerowie indywidualni.

Bilety na Kretę zarezerwujesz na Flipo.pl.

Port w Heraklionie, Kreta
Port w Heraklionie, fot. Ralf Kronenberger Pixabay

Loty do Grecji

Loty do Grecji – na Kretę


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top