Connect with us
Alitalia, samolot polskiego przewoznika

Artykuły

[Aktualizacja] Strajk sektora transportu lotniczego we Włoszech 6.09.2019: dziesiątki odwołanych lotów Alitalii

[Aktualizacja] Strajk sektora transportu lotniczego we Włoszech 6.09.2019: dziesiątki odwołanych lotów Alitalii

Linia lotnicza Alitialia w oficjalnym komunikacie na swojej stronie internetowej Alitalia.com informuje o strajku pracowników sektora transportu lotniczego. W związku z nim przewoźnik został zmuszony do odwołania kilkudziesięciu połączeń 6 września 2019. Anulowane zostały również niektóre połączenia, które miały się odbyć wieczorem 5 września oraz rano 7 września. 

Loty zaplanowane na 6 września w godzinach szczytu od 7 rano do 10 rano i od 18:00 do 21:00 będą odbywać się zgodnie z planem.

[AKTUALIZACJA] Według aktualnych informacji część lotów Alitalii zostało przywróconych, strajk został odłożony na inny termin, który póki co nie został podawny. Ze względu na wcześniejsze przygotowanie i przekierowanie niektórych lotów części z nich nie udało się przywrócić.

Sytuacja dotyczy głównie lotów krajowych, ale wśród odwołanych jest też wiele międzynarodowych. Pełna lista odwołanych lotów Alitalii 6.09.2019 znajduje się na stronie: Alitalia / odwołane loty.

Na liście anulowanych lotów nie ma polskich lotnisk.

Pasażerowie, którzy mają zakupione bilety Alitalii 6.09.2019 mieliby sprawdzić status swoich lotów oraz skontaktować się z działem pomocy klienta w celu zmiany lub anulacji rezerwacji.

W przypadku rezerwacji zakupionych poprzez Flipo.pl informacje o swoim locie możesz sprawdzić również: Flipo.pl / Zarządzanie Zamówieniem.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top