Connect with us
Wyspa Ko Phi Phi położona jest między wyspą Phuket a stałym lądem, Tajlandia

TOP oferty

Singapur, Wietnam, Indonezja, Malezja i Tajlandia z EMIRATES od 1869 zł w sezonie

Singapur, Wietnam, Indonezja, Malezja i Tajlandia z EMIRATES od 1869 zł w sezonie

Zaplanuj podróż na pokładzie jednej z najlepszych linii lotniczych na świecie, Emirates, i leć do Tajlandii lub Indonezji. Loty z jedną przesiadką w Dubaju dostępne są z Warszawy i Krakowa. Ceny od 1869 zł, w cenie jest bagaż rejestrowany. W aktualnej ofercie możesz polecieć na tajlandzką wyspę Phuket, poznać tajemnice Bangkoku i posmakować Dżakarty. Do wyboru masz również Singapur, Hanoi i Ho Chi Minh City oraz Kuala Lumpur. Loty z Krakowa do Dubaju realizowane są we współpracy z partnerską linią lotniczą FlyDubai.

Chcesz zarezerwować bilety za jeszcze mniej? Skorzystaj z KODU ZNIŻKOWEGO od Flipohity. Sprawdź: FLIPOMANIA: jak kupić bilety za jeszcze mniej?

Singapur od 1869 zł

Singapur leży na wyspie Singapur, należy do niego również 60 otaczających go wysepek. Nowoczesne drapacze chmur kontrastują z starą dzielnicą kolonialną i terenami zielonymi. Hotel przypominający łódź postawioną na trzech filarach, niesamowite ogrody Gardens by the Bay i pobliskie wyspy – urlop w Singapurze to opcja dla starszych i młodszych.

  • Terminy: wrzesień – czerwiec.
Kraków/Warszawa 1 przesiadka Singapur 1 przesiadka Kraków/Warszawa
Dubaj Dubaj
od 1869 Rezerwacja
Gardens by the Bay nocą, Singapur
Gardens by the Bay nocą, fot. Soon Wee Meng Dreamstime.com

Tajlandia: Phuket i Bangkok od 1999 zł

Phuket to największa wyspa w Tajlandii. Odwiedza ją również wielu turystów, którzy poszukują relaksu, przepięknych plaż, zabawy do białego rana i atrakcji. To wyspa, która spodoba się globtroterom, param podczas podróży poślubnej, rodzinom z dziećmi i starszym szukającym odpoczynku pod palmami. ORaz takich, którym nie przeszkadza to, że nie będą jedyni na plażach 😉 To dobre miejsce, żeby spróbować poznać tajemnice morskiego dna wypożyczając sprzęt do nurkowania lub snorkelingu.

Zobacz także: Najlepsze tajlandzkie wyspy.

  • Terminy: listopad – czerwiec
Kraków/Warszawa 1 przesiadka Phuket 1 przesiadka Kraków/Warszawa
Dubaj Dubaj
od 1999 Rezerwacja
Phuket, Tajlandia
Phuket, fot. Pipop Boosarakumwadi Dreamstime.com

Weekendowy targ Chatuchak Market w Bangkoku to obowiązkowe miejsce każdego turysty podróżującego po Tajlandii. Gwar, kolory, hałas i unoszący się zapach jedzenia – za to kochamy Tajlandię! Jeśli szukasz oryginalnych pamiątek z wakacji, Chatuchak jest idealnym miejscem!

  • Terminy: wrzesień – maj
Kraków/Warszawa 1 przesiadka Bangkok 1 przesiadka Kraków/Warszawa
Dubaj Dubaj
od 2079 Rezerwacja
Pływający targ, Bangkok
Pływający targ, fot. Photoprofi30 Dreamstime.com

Indonezja: Dżakarta od 1999 zł

Na Jawie mieści się stolica Indonezji, Dżakarta, która jest jedną z najbardziej miast na świecie. W centrum miasta znajduje się wiele wieżowców, w tym Bakrie Tower, mając 50 pięter i Wisma 46 mający 262 m i charakterystycznymi szklanymi elementami. Jawa jest wyspą wulkanów i świątyń. Gunung Bromo jest czynnym wulkanem znajdującym się we wschodniej części wyspy. Rozpościera się z niego wspaniały widok na wulkan Gunung Semeru, który jest najwyższym szczytem na Jawie i 3676 m n.p.m.

  • Terminy: wrzesień – maj
Warszawa 1 przesiadka Dżakarta 1 przesiadka Warszawa
Dubaj Dubaj
od 1999 Rezerwacja
Wieżowiec Wisma 46 w Dżakarcie, Jawa Indonezja
Wieżowiec Wisma 46 w Dżakarcie, fot. Warrengoldswain Dreamstime.com
Wulkan Boromo, Jawa Indonezja
Wulkan Boromo, fot. Krajinar Dreamstime.com

Kuala Lumpur od 1999 zł

Stolica Malezji i jej przedmieścia zamieszkuje 7 milionów ludzi. Znajduje się u zbiegu rzek Klang i Gombak, nazwa miasta oznacza “błotniste ujście”. W Malezji miesza się kultura malajska, chińska i indyjska, dzięki czemu miasto jest bardzo barwne i atrakcyjne dla turystów. Zobacz najlepsze atrakcje Kuala Lumpur: bliźniacze wieże Petronas Towres, Menara Kuala Lumpur czy też ogród botaniczny.

  • Terminy: wrzesień – marzec.
Kraków/Warszawa 1 przesiadka Kuala Lumpur 1 przesiadka Kraków/Warszawa
Dubaj Dubaj
od 1999 Rezerwacja
Petronas Towers, Kuala Lumpur, Malezja
Petronas Towers, fot. Tampatra1 Dreamstime.com

Wietnam: Hanoi i Ho Chi Minh city od 1939 zł

Wietnam, perła Indochin po latach apatii budzi się do życia. Fascynująca kultura, malownicze plaże, góry tonące w zieleni przyciąga co roku miliony turystów. Zobacz: 15 TOP miejsc w Wietnamie.

  • Terminy: wrzesień – czerwiec.
Kraków/Warszawa 1 przesiadka Hanoi/Sajgon 1 przesiadka Kraków/Warszawa
Dubaj Dubaj
od 1939 Rezerwacja
Zatoka Lądującego Smoka, Wietnam
Zatoka Lądującego Smoka, fot. Zapo Dreamstime.com

Chcesz zarezerwować bilety za jeszcze mniej? Skorzystaj z KODU ZNIŻKOWEGO od Flipohity. Sprawdź: FLIPOMANIA: jak kupić bilety za jeszcze mniej?

Multicity Emirates: jeden bilet, dużo destynacji

Dubaj, Bangkok, Phuket, Kuala Lumpur, Dżakarta… Znalazłeś wśród tych miejsc to, które chciałbyś odwiedzić? Albo wahasz się między jednym a drugim? Teraz dzięki super kombinacji biletów Emirates możesz zobaczyć więcej niż jedno miejsce podczas jednej podróży! W dodatku lecisz jednymi z najlepiej ocenianych przez pasażerów linii lotniczych!  Zobacz ofertę biletów Multicity Emirates u nas.

W drodze do Burj Al Arab
Warszawa 1 przesiadka DXB, CMB, MLE 2 przesiadki Warszawa
od 3419 Rezerwacja
Click to comment
To Top