Connect with us

Rabaty

AIRBNB kod rabatowy 41 euro (kupon za darmo)

AIRBNB kod rabatowy 41 euro (kupon za darmo)

Kupiłeś tanie bilety lotnicze i szukasz zakwaterowania w dobrej cenie? Skorzystaj z naszego kodu rabatowego o wartości: 23 euro na zakwaterowanie i 18 euro na atrakcje.

Przygotowaliśmy dla Ciebie instrukcję jak skorzystać z kodu zniżkowego Airbnb.

23 euro zniżki na pierwszy pobyt Airbnb

W czasie podróży nasi koledzy-redaktorzy wielokrotnie korzystali z zakwaterowania oferowanego przez Airbnb. Utulny apartament w Tallinie, klimatyczny dom na Azorach, własny pokój na Malcie, czy nawet tipi w USA. Przekonaj się sam, że warto spróbować. Na dobry początek dostaniesz od nas bonus – kredyt o wartości 41 euro, który możesz wymienić na zakwaterowanie i atrakcje. Jeśli zdecydujesz się tylko na zakwaterowanie, otrzymasz zniżkę 23 euro.

Instrukcja, jak otrzymać zniżkę

  • Stwórz swój profil za pomocą konta na facebooku albo e-mailu. Potrwa to kilka minut, cały proces jest bardzo prosty. Uzupełnisz wszystkie dane, suma zapisze Ci się na Twoim koncie Airbnb. Zakwaterowanie i atrakcje możesz zarezerwować nawet o miesiąc, idelanie zaś do roku od rezerwacji, później kredyt może przepaść.

Z tym kodem zniżkowym Airbnb możesz skorzystać z bogatej oferty zakwaterowania na całym świecie. Wystarczy kilka kliknięć – wybierz datę, miejsce zatrzymania i kategorię. Zastanawiasz się nad konkretnym zakwaterowaniem? Napisz do działu pomocy Airbnb albo bezpośrednio do właściciela – w wielu przypadkach odpowiedź otrzymasz w ciągu kilku minut!

Można otrzymać zniżkę, jeśli ma się już konto Airbnb?

Jeśli masz już konto Airbnb i chcesz skorzystać ze zniżki:

  • Możesz anulować swoje konto Airbnb i założyć je jeszcze raz
  • Możesz wytworzyć nowe konto Airbnb – jeśli masz do dyspozycji kilka adresów e-mail – kliknij na AIRBNB/kod-znizkowy i skorzystaj ze zniżki

Airbnb – jak to działa


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top