Connect with us
AtlasGlobal, fot. Evran Kabacak Shutterstock

Artykuły

Turecki AtlasGlobal zbankrutował

Turecki AtlasGlobal zbankrutował

Turecka linia lotnicza AtlasGlobal zawiesiła wszystkie swoje operacje – podaje serwis Simple Flying. Po zawieszeniu lotów w listopadzie 2019 linia miała przejść restrukturyzację. Jak podaje pasazer.com powołując się na tureckie media, nie udało się to.

Problemy finansowe linii lotniczych spowodowane były m.in. przeniesieniem lotów na nowe lotnisko w Stambule.

AtlasGlobal (Atlasjet)

Turecka linia lotnicza z siedzibą w Stambule obsługiwała 24 trasy, głównie krajowe. Flota linii składała się z 11 samolotów. Została założona w 2001 roku. W listopadzie 2019 zawiesiła swoje operacje. Te zostały wznowione pod koniec grudnia 2019.

atlasglobal fb
Informacja na facebooku AtlasGlobal

Strona linii lotniczych atlasglobal.com cały czas funkcjonuje, ale nie ma możliwości dokonania rezerwacji biletów lotniczych.

Fot. atlasglobal.com

Fot: AtlasGlobal, fot. Evran Kabacak Shutterstock


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top