Connect with us
Plaże na Barbadosie, piaszczyste plaże na Karaibach

Artykuły

Rok na Barbadosie? Wyspa przygotowuje program dla cyfrowych nomadów

Rok na Barbadosie? Wyspa przygotowuje program dla cyfrowych nomadów

Wielu z nas w związku z pandemią przeniosło swoje biuro do kuchni czy też salonu. To, co miało trwać chwilę w wielu przypadkach “ciągnie się” w nieskończoność. Komfort w salonie może być przyjemnym środowiskiem pracy, ale dlaczego nie spróbować czegoś zupełnie innego? Barbados oferuje cyfrowym nomadom całkiem atrakcyjną opcję.

Pracuj zdalnie i spędź rok na Barbarosie

Jeśli z dnia na dzień stałeś się cyfrowym nomadą i jesteś przekonany, że swoją pracę mógłbyś wykonywać gdziekolwiek, skorzystaj z opcji, którą daje Barbados. Karaibska wyspa planuje wdrożyć program „Barbados Welcome Stamp”. Dzięki owej “pieczątce” nomadzi mogliby spędzić rok na wyspie.

W czasach, kiedy krótkie urlopy są trudne w realizacji, roczny pobyt może być atrakcyjną opcją dla turystów, którzy  chcieliby zostać na dłużej w danym miejscu.

Jak aplikować do programu „Barbados Welcome Stamp”? Szczegóły na stronie barbadoswelcomestamp.bb.

Przed podróżą na Barbados pasażerowie muszą przedstawić negatywny wynik testu na COVID-19. 

Źródło: lonelyplanet, barbadoswelcomestamp.bb


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top