Connect with us
Klasa biznes Emirates, fot. emirates.com

Artykuły

Latający 5-gwiazdkowy hotel: witaj w klasie biznes Emirates

Latający 5-gwiazdkowy hotel: witaj w klasie biznes Emirates

Linie lotnicze Emirates są jednymi z najlepszych przewoźników na świecie. Co roku plasują się wysoko w różnego rodzaju rankingach (zobacz ranking Skytrax 2019). Podróżowanie w klasie ekonomicznej jest przyjemne i luksusowe. A co tak klasa biznes albo pierwsza? W przypadku podróży do Azji lub Afryki nie potrafimy sobie wyobrazić lepszej opcji niż podróżować z Emirates. 

Zobacz co Cię czeka jeśli zdecydujesz się zarezerwować bilet w klasie biznes Emirates.

Trudny wybór: Boeing 777 vs. Airbus A380

Głównym węzłem Emirates jest lotnisko w Dubaju. Stąd realizuje loty do ponad 150 miejsc na świecie. Do Dubaju polecisz super nowoczesnym Boeingiem 777 albo największym samolotem pasażerskim, dwupoziomowym Airbusem A380. Trudno zdecydować, które z nich jest lepsze. Jeśli chcesz zobaczyć, co Cię czeka w wybranym typie samolotu, spójrz:

Klasa biznes Boeing 777 Emirates

Klasa biznes Airbus A380 Emirates

First class Emirates, fot. emirates.com
Pierwsza klasa Emirates, fot. emirates.com

Wyjątkowe usługi już na lotnisku

Jeśli wybierzesz się w podróż klasą biznes, zacznie się ona już po przyjściu na lotnisku. Pasażerowie klasy biznes i pierwszej w liniach lotniczych Emirates mają w wielu portach lotniczych własne stanowiska odprawy i nadania bagażu. Odprawa i nadanie bagażu trwa dosłownie chwilę.

Klasa biznes Emirates, fot. emirates.com
Salonik biznesowy, fot. emirates.com

Po kontroli bezpieczeństwa jako pasażer klasy biznes możesz skorzystać z saloniku biznesowego na lotnisku. Wejście jest w cenie biletu. Luksusowe wnętrza, wygodne kanapy, kącik do pracy i relaksu oraz pierwszej klasy jedzenie i napoje – to wszystko czeka na Ciebie przed lotem. Przed podróżą na lotnisku lub podczas odprawy i nadawaniu bagażu upewnij się do których saloników masz wejście. 

Klasa biznes Emirates, fot. emirates.com
Salonik biznesowy Emirates, fot. emirates.com

W wielu destynacjach Emirates dodatkowo oferuje transfer na lotnisko dla pasażerów klasy biznes. Usługę trzeba jednak zamówić wcześniej. Informacje o transporcie na lotnisko znajdziesz na stronie Emirates / Chauffeur-drive.

Specjalne wejście do samolotu

Przez chwilę możesz poczuć się jak na czerwonym dywanie – pasażerowie klasy biznes wchodzą do samolotu specjalnym wejściem. Na pokładzie wita Cię załoga, oferuje Aperitif. Pozostaje Ci tylko znaleźć swoje miejsce – okrycie wierzchnie umieszczane jest w specjalnej szafie, bagaż w schowku. 

Klasa biznes Emirates, fot. emirates.com
Klasa biznes Emirates, fot. emirates.com

Wyjątkowe posiłki i napoje

Jak przystało na 5-gwiazdkowy hotel, Emirates może pochwalić się wyjątkowymi posiłkami i napojami. Jeśli w klasie ekonomicznej były super, to w biznes będą 5 razy lepsze. Z aktualnej oferty możesz wybrać przystawki, napoje, zaplanować czasy podawania posiłków.

Klasa biznes Emirates, fot. emirates.com
Klasa biznes Emirates, fot. emirates.com

System multimedialny w HD

Co robić w trakcie kilkugodzinnego (albo i dłuższego) lotu? Do wyboru masz m.in. bogatą ofertę filmów, seriali, telewizji i kanałów muzycznych. System multimedialny Emirates umożliwia nawet oglądanie wydarzeń sportowych na żywo.

Klasa biznes Emirates, fot. emirates.com
Klasa biznes Emirates, fot. emirates.com

Podniebny bar

Jeśli polecisz Airbusem A380, w klasie biznes znajdziesz podniebny bar. Ekskluzywne trunki, drinki, przekąski. Rozprostuj kości i w trakcie lotu wybierz się na drink do podniebnego baru Emirates.

Klasa biznes Emirates, fot. emirates.com
Podniebny bar Emirates, fot. emirates.com

Zbieranie mil w Emirates

Dużo latasz z Emirates i Flydubai? Stań się członkiem Emirates Skywards – programu milowego linii lotniczych. Za każdy lot otrzymasz specjalną pulę mil, które możesz wykorzystać w partnerskich firmach: wypożyczalniach samochodów, hotelach, sklepach. Dzięki statusowym milam pasażer może na przykład zwiększyć swój limit bagażu. Podróżując nawet w klasie ekonomicznej może wymienić je na wejście do saloniku biznesowego ze zniżką. Za odpowiednią ilość mil można również otrzymać tzw. Upgrade – podwyższenie klasy podróży.

Airbus A380 Emirates,
Airbus A380 Emirates, fot. Tim Dennert Unsplash

Zdjęcia: emirates.com


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top