Connect with us
British Airways, fot. cedarjet201 Pixabay

Artykuły

British Airways: dwie nowe trasy z Polski na Heathrow

British Airways: dwie nowe trasy z Polski na Heathrow

Wrocław i Gdańsk – na te lotniska od początku lipca będzie latał British Airways. Połączenie z Londyn Heathrow będzie realizowane 2 razy w tygodniu z Wrocławia i 3 razy w tygodniu z Gdańska.

Loty British Airways z Polski

Loty z Wrocławia na lotnisko Londyn Heathrow zostaną uruchomione 1 lipca i będą realizowane do 26 września. Zaplanowane są na czwartki i niedziele.

Loty z Gdańska na lotnisko Londyn Heathrow zostaną uruchomione 2 lipca i będą realizowane do 26 września.

Dzięki połączeniu z głównym lotniskiem w Londynie oraz szeroką ofertą lotów linii, pasażerowie z Gdańska i Wrocławia otrzymają szybkie i wygodne połączenie tak naprawdę do całego świata.

Bilety British Airways kupisz na flipo.pl.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)

Rabaty

You currently have access to a subset of Twitter API v2 endpoints and limited v1.1 endpoints (e.g. media post, oauth) only. If you need access to this endpoint, you may need a different access level. You can learn more here: https://developer.twitter.com/en/portal/product