Connect with us
Torres del Paine, Chile

Artykuły

Chile? Otwierają się na turystów na początku grudnia

Chile? Otwierają się na turystów na początku grudnia

Po kilku długich miesiącach również Chile zdecydowało się otworzyć swoje granice na zagranicznych turystów. Nie będzie obowiązywać kwarantanna, ale pasażerowie muszą przedstawić negatywny wynik testu na COVID-19.

Chile – otwarcie na turystów

Formularz lokalizacyjny, “śledzenie” za pomocą specjalnej aplikacji i aktualizacja miejsca pobytu. To jedne z wymogów, które będą musieli dotrzymywać zagraniczni turyści planujący pobyt w Chile. 

Przed wylotem (nie później niż 72 godziny) będą musieli wykonać test na nowy koronawirus i przedstawić jego negatywny wynik.

Lotniskiem, które będzie mogło przyjmować turystów z zagranicy to port Santiago de Chile w stolicy kraju.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top