Connect with us
Siedzenia w klasie ekonomicznej flydubai, fot. flydubai.com

TOP oferty

Dubaj z Krakowa od 1379 zł

Dubaj z Krakowa od 1379 zł

Skorzystaj z oferty bezpośrednich lotów z Krakowa do Dubaju i zobacz na własne oczy miasto, o którym się tyle mówi. Zaplanuj wizytę w Burj Khalifa, najwyższym budynku świata, zrób zakupy w Dubai Mall, odwiedź Stary Dubaj i weź udział w pustynnym safari. Cały czas nieprzekonany? Zobacz: 20 powodów, dla których warto odwiedzić Dubaj.

Tanie loty do Dubaju z Krakowa

Loty do Dubaju

  • Podróż do Dubaju: wymagany test PCR nie starszy niż 72 godziny

Przewoźnik flydubai realizuje bezpośrednie loty do lotniska Dubai International (DXB). Linia lotnicza istnieje od 2009 roku i realizuje połączenia do ponad 90 miejsc na świecie na pokładach Boeingów 737. Loty realizowane są codziennie.

Flydubai: bagaż podręczny i rejestrowany

Taryfy flydubai: Lite, Value, Flex i Business. 

Siedzenia w klasie ekonomicznej flydubai, fot. flydubai.com
Siedzenia w klasie ekonomicznej flydubai, fot. flydubai.com

Flydubai: klasa ekonomiczna

Najpopularniejszą klasą podróży jest klasa ekonomiczna. Wysokiej jakości foteli i dizajnu podróż w klasie ekonomicznej jest komfortowa. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wyboru miejsca z większą przestrzenią na nogi. Każdy fotel wyposażony jest w dotykowy ekran HD, bogata oferta filmów, programów i gier umili podróż.

Odprawa: flydubai

Linia lotnicza oferuje możliwość odprawy (check-inu) przez internet (online check-in) oraz na lotnisku. 

Online check-in flydubai: odprawa internetowa na loty flydubai dostępna jest od 48 godzin do 90 minut przed planowanym lotem. Można jej dokonać bezpośrednio na stronie linii lotniczych lub poprzez aplikację. Na lotnisku okazuje się wydrukowaną kartę pokładową lub kartę pokładową w aplikacji. Uwaga: nie wszystkie lotniska umożliwiają dokonanie odprawy online.

Odprawa na lotnisku flydubai: odprawa na lotnisku jest bezpłatna. Pasażer może skorzystać ze stanowisk do odprawy własnej (tzw. self-service kiosk) lub tradycyjnie przy stanowisku odprawy (tzw. airport check-in counters). Odprawa na lotnisku jest możliwa od około 4 godzin przed planowanym lotem do 90-60 minut (w zależności od destynacji).

WiFi na pokładzie flydubai

Podczas lotu z flydubai pasażer ma możliwość połączenia z internetem. WiFi w samolocie oferowane jest w ramach dwóch pakietów: All-flight pass (dostęp do sieci podczas lotu, gdy samolot znajduje się na wysokości ponad 10 000 stóp) albo 30-minute pass (możliwość połączenia z internetem, WiFi dostępne przy lotach powyżej 2 godzin). Ceny zaczynają się od 4$ i zależą od destynacji oraz długości lotu.

Siedzenia w klasie ekonomicznej flydubai, fot. flydubai.com
Siedzenia w klasie ekonomicznej flydubai, fot. flydubai.com

Emirates i flydubai

Linie lotnicze Emirates i flydubai współpracują ze sobą. Dzięki temu pasażerowie mogą wybierać z jeszcze większej ilości dostępnych połączeń.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
4/5 - (21 votes)
//
To Top