Connect with us
Emirates, fot. k z Unsplash

Artykuły

Ubezpieczenie od koronawirusa od Emirates w cenie biletu przedłużone do odwołania

Ubezpieczenie od koronawirusa od Emirates w cenie biletu przedłużone do odwołania

Emirates były pierwszą linią lotniczą na świecie, która w lipcu ubiegłego roku zaoferowała wszystkim swoim pasażerom ubezpieczenie od COVID-19 całkowicie bezpłatnie (w cenie biletu). Według najnowszych doniesień – zostało przedłużone do odwołania (oryginalnie miało być ważne do 31 marca 2021). Linie automatycznie dodają je do każdego biletu, który był również zakupiony na stronie Flipo.

Automatyczne ubezpieczenie Emirates COVID dla rezerwacji utworzonych PRZED 1 grudnia

Ubezpieczenie Multi-risk COVID od Emirates automatycznie obejmuje bilety zakupione od lipca do 30 listopada 2020 r. Nie musisz wypełniać żadnych formularzy ani kontaktować się z nikim, aby uzyskać ubezpieczenie – odbywa się to w pełni automatycznie przy zakupie biletu.

 • pokrywa koszty leczenia do 150 000 euro
 • pokrywa koszt każdego pobytu na kwarantannie do 100 EUR dziennie przez 14 dni
 • jest bezpłatne dla wszystkich pasażerów we wszystkich klasach podróży
 • jest dostępne ze skutkiem natychmiastowym dla wszystkich podróży do 31 grudnia 2020 r. (a dokładniej, pierwszy etap podróży musi zakończyć się do 31 grudnia 2020 r.)
 • jest ważne przez 31 dni od daty wyjazdu (pasażer może korzystać z ubezpieczenia przez cały okres obowiązywania ubezpieczenia, nawet jeśli udaje się w inne miejsce)
 • pasażerowie nie muszą nigdzie się rejestrować i wypełniać innych formularzy, w przypadku COVID -19 wystarczy zgłosić się na specjalną linię dla klientów Emirates

Źródło: emirates.com/at/english/help/covid-19/free-covid-19-cover

Automatyczne ubezpieczenie od ryzyka COVID w Emirates dla rezerwacji utworzonych PO 1 grudnia

Multi-risk COVID ubezpieczenie od Emirates automatycznie obejmuje bilety zakupione od 1 grudnia 2020 r. do odwołania. Nie musisz wypełniać żadnych formularzy ani kontaktować się z nikim w celu uzyskania ubezpieczenia – odbywa się to w pełni automatycznie przy zakupie biletu.

Jeśli chcesz skorzystać z ubezpieczenia, możesz zadzwonić pod jeden z całodobowych numerów wsparcia w preferowanym języku. Ochrona jest ważna przez cały czas trwania podróży powrotnej (lub do 365 dni po dacie wyjazdu z kraju wyjazdu – w zależności od tego, co nastąpi wcześniej).

Jeśli lecisz w jedną stronę, ochrona kończy się 48 godzin po przybyciu do miejsca docelowego. Pokrycie kosztów leczenia w nagłych wypadkach i rekompensata za kwarantannę za granicą kończy się 31 dni po przybyciu do miejsca docelowego.

 • pokrywa koszty leczenia za granicą do 500 000 USD
 • pokrywa koszty do 7500 USD, jeśli Twoja podróż zostanie odwołana z powodu COVID-19 lub z innych powodów określonych w warunkach
 • pokrywa koszty do 7500 USD w przypadku pełnoetatowego pracownika szkoły oraz z powodu przedłużenia roku szkolnego
 • pokrywa koszty do 7500 USD, jeśli podróż zostanie przerwana z powodu choroby Twojej lub Twojego krewnego i musisz wrócić do domu
 • pokrywa koszty do 7500 USD, jeśli np. wynik testu na koronawirusa na lotnisku jest pozytywny (obowiązuje nawet po przybyciu na miejsce docelowe)
 • pokrywa koszt 150 USD dziennie na osobę przez maksymalnie 14 kolejnych dni, jeśli masz pozytywny wynik testu na COVID – 19 i nieoczekiwanie zostałeś umieszczony na obowiązkowej kwarantannie za granicą

Źródło: www.emirates.com/at/english/before-you-fly/multi-risk-travel-insurancet

Loty na pokładzie Emirates

Loty z Emirates


Specjalne znizki dla naszych czytelników

 • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
 • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
 • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

 • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top