Connect with us
Emirates, fot. k z Unsplash

Artykuły

Emirates od 21 maja wznowi 9 regularnych połączeń

Emirates od 21 maja wznowi 9 regularnych połączeń

Frankfurt, Londyn (lotnisko Heathrow), Paryż, Mediolan, Madryt, Chicago, Toronto, Sydney i Melbourne – te połączenia z przesiadką w Dubaju będą wznowione od 21 maja 2020. Będą z nich mogli skorzystać pasażerowie spełniający warunki przybycia do kraju docelowego.

Zasady podczas lotu

Mierzenie temperatury, obowiązkowe noszenie maseczek zasłaniających nos i usta, rękawiczek, mniejsza ilość bagażu podręcznego (tylko najpotrzebniejsze rzeczy takie jak dokumenty, sprzęt elektroniczny). Bezpieczeństwo podczas podróży zapewniona jest m.in. przez filtry HEPA.

“Z przyjemnością wznawiamy regularne usługi pasażerskie do wybranych miejsc w naszej siatce, oferując klientom więcej możliwości podróżowania z ZEA, a także między Wielką Brytanią a Australią. Ściśle współpracujemy z władzami, aby zaplanować wznowienie lotów do innych destynacji. Zostały wprowadzone dodatkowe środki bezpieczeństwa na lotnisku, w porozumieniu z odpowiednimi władzami, odnoszące się do zachowania rekomendowanego dystansu społecznego oraz warunków sanitarnych. Bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych pracowników, klientów oraz lokalnych społeczności pozostają naszymi priorytetami” – Adel Al Redha, dyrektor operacyjny Emirates, emirates.com


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top